Şans Topu'nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Kader Topu çekilişi bu akşam 20:00'da reelleşecek. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak.

Sisal Kader tarafından asıllaştırılan Kader Topu çekilişi bu akşam 20:00'da asıllaştı. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlandı.

KADER TOPU SONUÇLARI MİLLİPYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/BİL

Kader Topu oynamanın kaideleri neler?

Kader Topu 5+1 oyunu, iki değişik sayı kümesi içerisinden, tanımlanan rakamda numara seçilmesi esasından katlanıyor. Üst kısım 1-34 numaradan, alt kısım ise 1-14 numaradan oluşuyor.
Oyunseverler, üst kısımdan 5 adet, alt kısımdan 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.
Kader Topu, ikramiye grupları, 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ve yeni kategorisi 0+1 olarak sıralanıyor. Yenilen Kader Topu oyununda, oyunseverler artık üst kısımda öğrenemese de alt kısımda 1 numara öğrense de kazanıyor.

Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Kader Topu’nda her sütunun maliyeti ise 2 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kaideler adresinden erişmek muhtemel.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Kader’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda asıllaştırdığı çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik saydamlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve KADER MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.