Senin jeti mi alalım benim jeti mi? Kylie Jenner yine eleştiri bombardımanı altında

Senin jeti mi alalım benim jeti mi? Kylie Jenner yine eleştiri bombardımanı altında

O dünyanın en zengin insanlarından biri. Üstelik daha yaşı 30'a dahi gelmedi ama bütün 700 milyon dolarlık bir servetin sahibi. Her ne kadar üye olduğu aile sayesinde ismini duyursa da yeniden de kendi

LÜKS HAYATINI SERGİLİYOR
Belki de gençliğinin tesiriyle sahip olduğu serveti de sürdürdüğü lüks yaşamı da gözler önüne sermekten çekinmiyor. Ama bu defa tenkit oklarının niyetine oturdu.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

ÖZEL JETİ OLAY OLDU
Büyük ihtimalle Kardashian- Jenner kardeşlerin en ufağı Kylie Jenner'dan laf ettiğimizi kavradınız. 24 yaşındaki iki çocuk annesi Jenner, yaptığı bir sosyal medya paylaşımı sebebiyle gündemin ilk sıralarına oturdu. Bu defa mevzubahisi olan Kylie Jenner'ın sahip olduğu özel jet.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

SENİN JETİ Mİ ALMAK İSTERSİN BENİM JETİ Mİ?
Bir müddettir beraber olduğu Travis Scott'tan bir kız bir erkek iki çocuk dünyaya getiren Kylie Jenner, Instagram sayfasında bir resim paylaştı. Tam kavga da işte bu surattan çıktı. Resim karesinde Jenner, 31 yaşındaki sevgilisi Scott ve kızları Stormi iki tane özel jetin arasında birbirlerine sarılırken görülüyor. Kylie Jenner, bu mutlu aile tablosunu, her ikisinin de özel jetlerini kast ederek "Seninkini mi almak istiyorsun benimkini mi?" anekdotuyla paylaştı.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

AZAMET YAPTIĞINI SAVUNDULAR
Jenner'ın bu paylaşımı hem pandemi sonrası bozulan ekonomi hem de uçakların etrafa verdiği hasar mevzusunda duyarlı olanları çileden çıkardı. Bir Hayli birey yeniden sosyal medya üzerinden Kylie Jenner ve Travis Scott'a ateş püskürdü. Çok sayda kullanıcı Jenner'ı "dünyada milyonlarda birey ekonomik güçlükler suratından efor bela yaşamda kalmaya çalışırken lüks yaşamıyla azamet yaptığı için" tenkit etti.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

'SERVET GÖSTERİSİ'
Bazı şahıslar Kylie Jenner'ın bu "servet şovunun mucizevi" olduğunu belirtip çok rakamda insanın yaşam gayretinden kopuk olduğunu korundu. Bazı kullanıcılar da Kylie Jenner'a "Neden sahip olduklarına iftihar etiyorsun? Herkes senin kadar talihli değil" diye seslendi.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

'ABUHAVA KRİZİNE DE DUYARSIZ'
Bunun yanı gizeme Kylie Jenner'ı yaşanan abuhava krizine ve etraf meselelerine duyarsız olmakla yargılayan kullanıcılar da çıktı. Bunlardan biri "Seyyarenin bu kadar sefil olmasının nedeni sensin" diye yazarak görüşünü belirtti. Bir başkası da "Küresel ısınma krizinin ortasında bu postu paylaşmak uygun mu?" diye sordu. Kylie Jenner, jet uçaklarının vazgeçtiği karbon ayak izine katkıda bulunduğu için tenkit etildi.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

YAKLAŞIK 73 MİLYON DOLARA SATIN ALDIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ
Jenner'ın Bombardier Evrensel 7500 tipi bu özel jeti 2020 senesinde 72.8 milyon dolara satın aldığı ileri sürülmüştü. Jenner, uçağını satın aldıktan sonra da içini kendi zevkine göre ve hiçbir lüks detayı önemsememe etmeden tertip etti.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

ONUN DA ÖZEL JETİ VAR
Kylie Jenner'ın sevgilisi Travis Scott'ın da kendine ait bir özet jeti bulunuyor. Scott 2018 senesinde o yarıyılda çıkardığı albümünün tanıtımını yaparken de kendi özel jetini kullanmıştı.

Senin jeti mi alalım benim jeti mi

O DA UÇAĞINI KIZINA ÖDÜNÇ VERMİŞTİ
Kylie Jenner, ailesinde ablası Kim ile beraber özel jet sahibi olan abonelerden biri. Geçen hafta kızı North'un doğum günü için ona kendi uçağını ödünç veren Kim Kardashian da bu sebeple gündeme gelmişti. Yalnızca Kylie Jenner değil şov dünyasının bir hayli şanlısı sahip oldukları özel jetler suratından etrafa hasar vermekle yargılanıyor.