Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun?

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun?

Ünlü adlar Babalar Günü'nü sosyal medyadan paylaştıkları duygusal iletilerle kutladı.

TARKAN

En bedellim, her şeyim, bir tanecik kızım…

Seninle beraber içimdeki çocuğu yeniden geliştirdiğimi, ona hoşlanmayı yeniden öğrettiğimi, varlığınla yaralarımı her gün azıcık daha iyileştirdiğimi, aslında yeniden doğduğumu öğreniyor muydun?

Geçmişin karanlığında kayıp olan ruhumun, ışığı seninle yeniden gördüğünü.

Babalık neymiş daha yeni yeni anlıyor ve öğreniyorum…

Arada takılıp düştüğümü, kusurlar yaptığımı da öğreniyorum ama her nefesimde daha iyi bir baba olmak için uğraşıyor ve çabalıyorum.

Dilerim ki babalığım senin mutlu, özgüvenli, hayallerinin peşinden giden, kendini seven, özgür ruhlu, cesur, güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kalbini, sezgilerini dinlemeyi ilgisizlik etmeyen ama aklını da kullanmasını bilen, sevgi dolu, duyarlı ve de acımalı bir insan olmana vasıtayı olur.

Yaşadığım sürece seni şartsızca hep çok beğeneceğim, gözeteceğim ve mutluluğun için elimden geleni yapacağım.

Babalıkla yaşamın reel anlamını öğrettiğin için sana teşekkür ederim.

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

HÜLYA KOÇYİĞİT

Her çocuğun ilk aşkı babasıdır. Babalar bize yaşamı öğreten, şartsız koşulsuz yanı başımızdaki takviyelerimizdir. Tasa ortağımız, arkadaşımız, dostumuz, sırdaşımız, konutlarımızın devrilmez direğidir onlar. Canım Selim’cim, canım babam, evlatlarım Ender, Altan ve Kaan başta olmak üzere tüm babaların, babalığı yüreğinde hissedenlerin ve çocuklarına baba olabilmiş annelerin Babalar Günü’nü kutlarım.

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

EMİNE ÜN

Resim paylaşmak içimi burkuyor... Çok Özledim Canım Babam, Babalar Günü’n kutlu olsun. Seni çok beğeniyorum...

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

EZO SUNAL

Babalar Günü’n kutlu olsun. Nova çok şanslı, ne hoş baba oldun.

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

ZEYNEP ÖZYAĞCILAR

“”Bu yazı Erdal Özyağcılar’ın şahane oyunculuğuna dair değildir””

Ki bir kız çocuğu için asla ne yaptığı önemli değildir. Bu yazı babamın mis kokusu, şefkati, eforu, evlatlarına torunlarına emeği ve sevgisi içindir. Babam bana bir doğum günümde, iyi ki doğdun sözü 'hiç benim kadar vicdandan söylenmedi' demişti. İyi ki babamsın, şahane oyunculuğun hiç konumuz değil... Ve iyi ki babamsın sözü hiç benim kadar vicdandan söylenmedi. Bence öyle... Aşkım. Babalarını kaybetmiş tüm canlara sabır diliyorum. Sezerler öğreniyorum. Dua ile...

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

METİN ŞENTÜRK

Hayatlarını yetişmemize adayan, varlıkları ile bizlere efor veren, geçmişten geleceğe yaşamlarımıza ışık yakalayan, gölgelerinde efor bulduğumuz saygın babalarımızın ve bizlere babalık yapan güçlü annelerimizin babalar gününü kutluyorum.

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun

ZEYNEP ALKAN

Tasa ortağım, arkadaşım, dostum. Yaşama geldiğim ilk andan beri ellerimi yakaladın ve hiç vazgeçmedin. Varlığına şükürler olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun. Seni çok beğeniyorum.  Yanımızda olan ve olmayan tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

Seninle yeniden doğduğumu biliyor muydun