Serenay'ın aşk tatili

Serenay'ın aşk tatili

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

Azıcık yeşil azıcık aşk

OYUNCU Serenay Sarıkaya, bir vakittir şirketçi Umut Evirgen ile gözlerden uzak aşk yaşıyor. Çift, Sarıkaya’nın doğum gününde ilişkilerini bülten etti. Yoğun iş temposu evveli Sarıkaya, sevgilisiyle Yunanistan’da başlayan uzun bir tatile çıktı. Oyuncu, 9.4 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından resimlerini alkışa sunmaya devam ediyor. Sarıkaya, son olarak yeşil gömleği ve süper mini şortuyla poz verdi.

Serenayın aşk tatili

Serenay Sarıkaya’nın “Azıcık yeşil, azıcık aşk” anekdotuyla paylaştığı resimler kısa zamanda binlerce alkış aldı.

Uçan adam

Türkiye’nin ilk kitesurf’çülerinden olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, fırsat buldukça “Bırakılmazım” dediği bu spor için soluğu Tümörle’da alıyor.

Serenayın aşk tatili

Yoğun bir sezonun ardından Çeşme’de tatil yapan, ardından Tümörle’ya geçen oyuncu, şimdilerde hem kitesurf sevinci yapıyor hem de yeni projeleri değerlendiriyor.

Hekimler yaşayacak ki biz de yaşayalım

SANATÇI Hakan Taşıyan, geçirdiği uzuv nakilleri, rehabilitasyonlar ve hekimlerin gayretleri sonrası sıhhatine kavuşmuştu.

Serenayın aşk tatili

Taşıyan evvelki gün Nişantaşı’nda sağlık çalışanlarına hücum haberlerine tepki gösterdi: “Hekimler yaşayacak ki biz yaşayalım. Böylesine elim hücumlar çok yanlış ve büyük bir yanılgı. Ben hayatımı onlara borçluyum. Onlar olmasaydı ben olmazdım.” Taşıyan, yakında sahnelerde olacağını da sözlerine ilave etti. Şarkıcı aynı zamanda yeni albüm için şarkı seçmekle meşgul olduğunu da belirtti.