Seversin ’in Asya’sı ve Tolga’sı: İlayda Alişan ve Burak Yörük…

Seversin ’in Asya’sı ve Tolga’sı: İlayda Alişan ve Burak Yörük…

Kanal D’nin, yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, üretimciliğini Kanal D İç Üretimler’ın üstlendiği dizisi Beğenirsin ’in çekimleri tüm süratiyle devam ediyor. İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’nam

Birbirine ters iki gencin keşisen yolları…
Beğenilen oyuncular İlayda Alişan ve Burak Yörük, sürpriz bir biçimde karşılaşarak, dönüşü olmayan bir yola giren Asya ve Tolga’nın öyküsünü izleyici ile buluşturacak.
İlayda Alişan, İstanbul’da bir Avm’de tezgahtar olarak çalışan, kendi olanakları ile üniversite imtihanlarına hazırlanan, gözü kara, hakkını yedirmeyen ve abisi Kadir’in en güvendiği kız kardeşi Asya kişiliğine hayat verecek.
Burak Yörük ise yirmili yaşların sonunda sportif bir fiziğe sahip, oldukça yakışıklı, tüm çocukluğu dizi, reklam filmlerinde geçmiş, tutarlı bir biçimde işten işe sıçrayarak başrole kadar gelmiş ve şöhreti hudutları aşmış oyuncu Tolga Tuna kişiliği ile izleyici karşısına çıkacak.
Beğenirsin’in oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Müessese, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Onur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

Seversin ’in Asya’sı ve Tolga’sı: İlayda Alişan ve Burak Yörük…

Yaz sezonunda izleyici ile buluşacak olan Beğenirsin’in genel öyküsü şöyle;
Tolga ününün doruğunda ama tatminsiz genç bir oyuncu, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM'de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar değişik bakan bu iki gencin yolları, rastlalar neticeyi kesişince sanki iki değişik dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya'yı hafife almanın kıymetini ağır ödeyecektir.
Beğenirsin yakında Kanal D ’de…
Seversin ’in Asya’sı ve Tolga’sı: İlayda Alişan ve Burak Yörük…