Sevgilisiyle tartışırken Edanur'u vurmuştu! Tutuklandı

Sevgilisiyle tartışırken Edanur'u vurmuştu! Tutuklandı

Antalya'da kafede çalışan sevgilisi Sıla P. 21 ile tartıştığı sırada garsonlardan Edanur Demir'i 17 silahla öldüren Semih Melih D. 22 hapsedildi.

Hadise, dün saat 01.30 sıralarında Kepez ilçesi, Sakarya Bulvarı'ndaki bir kafede alana geldi. İddiaya göre, kafede garson olarak çalışan Sıla P. ile sevgilisi Semih Melih D. arasında münazara çıktı. Semih Melih D., yanındaki silah ile sevgilisine ateş etti. Silahtan çıkan kurşun garsonlardan Edanur Demir'in başına isabet etti. İhbar üzerine hadise yerine gelen sağlık takımı, ağır yaralı Edanur'u ambulansla sağlık kurumuna götürdü. Edanur Demir, hekimlerin tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Edanur'un cansız vücudu, otopsi için adli tıp müesseseyi morguna kaldırıldı.

Gözden Kaçmasın17 yaşındaki Edanur Demirin kahreden ölümü Tartışan sevgilileri ayırmak isterken tabancayla vuruldu17 yaşındaki Edanur Demir'in kahreden vefatı! Tartışan sevgilileri ayırmak isterken silahla vurulduHaberi Görüntüle

'ŞAKALAŞIYORDUK'

Hadise sonrası kaçan Semih Melih D., Burdur'da polis ekiplerince tutulup Antalya'ya getirildi. Melih D. emniyetteki ifadesinde "Edanur ile şakalaşıyorduk. Silah ile şaka yapmak istedim. O da 'Ben silahtan korkmam' dedi. Ben de evvel ayağına daha sonra namluyu başına çevirip tetiğe bastım. Böyle olacağını öğrenmiyordum" dedi.

Semih Melih D.'nin, birkaç gün evvel de aynı kafeye gelip silahıyla oynadığı sırada kendisini elinden yaraladığı belirtildi. Semih Melih D., emniyetteki harekâtlarının ardından dün akşam saatlerinde adliyeye götürüldü. Nöbetçi barış ceza dominantlığına sevk edilen kuşkulu hapsedildi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Bu arada Edanur Demir'in cenazesi, otopsi harekâtlarının ardından morgdan annesi Pakize ve kız kardeşleri Zehra ile Esra Demir tarafından gözyaşlarıyla teslim alındı. Sarih öğretim lisesi mezunu olan ve üniversite imtihanlarına hazırlanan Demir'in cenazesi, dün akşam Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verildi.