Sezin Akbaşoğulları Sitare karakteri ile “O Kız”da…

Sezin Akbaşoğulları Sitare karakteri ile “O Kız”da…

Kanal D’nin, yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizisi “O Kız” ın oyuncu kadrosunda sona gelindi. Merakla beklenen dizide Sitare kişiliğine galibiyetli oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek.

Sitare, 30’lu yaşların sonunda, hoş ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece hoşluğu ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve zaferiyle de baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere sarih, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

 İmalini Focus Film, rejisörlüğünü Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda;

 Erkan Petekkaya Kadir, Sezin Akbaşoğulları Sitare, Ogeday Girişken Ozan, Dilin Döğer Zeynep, Ahmet Mekin İsmail, Asiye Dinçsoy Türkan, Orhan Kılıç Fevzi, Ayten Uncuoğlu Fatma, Münire Apaydın Nimet, Ilgın Çakır Mine, Melih Selçuk Salih, Ece Efeİpek, Göktuğ Yıldırım Mustafa, Cem Kurtoğlu Arkın, Deniz Bakacak Seda, Mustafa Konak Yusuf, Nehir Gökdemir Esma, Zeynep Sönmez Seher rol alıyor.

 “O Kız” yakında Kanal D’de…