Sıla ve İlker Kaleli ilk kez el ele görüntülendi

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez el ele görüntülendi

Şarkıcı Sıla geçtiğimiz yaz İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ünlü çift ilk kez el ele görüntülendi.

Özel hayatındaki süratli farklılıklarla isminden sık sık laf ettiren şarkıcı Sıla, geçtiğimiz yaz aylarında oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ünlü şef Hazer Amani ile 11 aylık konutluluğunu geçtiğimiz sene noktalayan Sıla, İlker Kaleli ile birlikteliğini dolu dizgin sürdürüyor.

Takribî bir yıldır beraber olan çift, oyuncunun Rumelihisarı’ndaki evinden çıkarken nesnellere takıldı.

Çift, “Bu yaz evleneceğinize dair haberler çıktı, doğruluk hisseyi var mı?” sualine, “Teşekkür ederiz” cevabını vererek, taşıtlarına bindi.

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez el ele görüntülendi

SEVGİLİYE TEŞEKKÜR

Oyunculuğun yanında müzikle de ilgilenen ve rol aldığı “Poyraz Karayel”, “Dip”, “Silsile” gibi bir hayli projenin şarkılarına sesiyle hayat veren İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’nın yeni single’ı için stüdyoya girdi.

Kaleli, Duman grubuna ait şarkının hem tertip etmesini yaptı hem de eko ve elektro gitarlarını çaldı. Projeyi bitiren çiftten İlker Kaleli, sevgilisi Sıla'ya sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Sıla ile beraber stüdyoda çekilen resimlerini paylaşan İlker Kaleli, altına bir de anekdot düştü:

"Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabbet sekti İlk kere ne zaman döküldük dile öğrenmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda.

Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen gelişigüzel bir mekanın bitkin bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede. Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında gelişigüzel bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir arkadaş sahnesinde içimden geldiğince. Çok zaman gelip geçti böyle.
Hayaller hep çoktu, Rüya tek başına.

Muhteşem sesinle anlattığın öykü, hoş kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu. Beraber aldığımız yolun sevinci yanımda, bu hatırayı birlikte hayata salıvermenin mutluluğuyla…
Beğenilerin en büyüğü sana sevgilim.

Katkısı olan, destek ve varlığıyla efor veren tüm müzisyen arkadaşlara…
Ebedi teşekkürler.
Gönlünüze sağlık."