Silahlı saldırıda öldürülen 'Kadayıfçı Olcay' son yolculuğuna uğurlandı

Silahlı saldırıda öldürülen 'Kadayıfçı Olcay' son yolculuğuna uğurlandı

Adana’da dostunun oto tamirhanesinde oturduğu sırada uğradığı silahlı atakta yaşamını kaybeden ‘Kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan Olcay Tekin 33 toprağa verildi.

Hadise, dün saat 11.00 sıralarında Seyhan ilçesi Hurmalı Semti’nde alana geldi. Kentte ‘Kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin, cadde arasındaki yapımevinin yanındaki dostunun oto tamirhanesine gitti. Tekin, sandalyede oturduğu sırada yaya olarak gelen bir şahıs, ‘Olcay’ diye seslendikten sonra belindeki silahı peş peşe ateşledi. Silahtan çıkan mermiler Tekin’in sırtına, göğsüne ve boynuna isabet etti. Silahlı saldırgan hadisenin ardından kaçtı. Ağır yaralanan Tekin, arabayla götürüldüğü Seyhan Devlet Sağlık Kurumu’nde hekimlerin tüm müdahalelerine karşın kurtarılamadı. 

BABASI GÖZYAŞI DÖKTÜ

Olcay Tekin’in cenazesi, Adana Adli Tıp Müesseseyi morgunda yapılan otopsisinin ardından yakınlarına teslim edildi. Kabasakal Kabirliği’na götürülen Tekin’in cenazesi, kılınan namazın ardından toprağa verildi. Cuma Tekin, oğlunun cenaze namazını kılarken gözyaşlarına boğuldu.

Silahlı saldırıda öldürülen Kadayıfçı Olcay son yolculuğuna uğurlandı

KATİL ZANLISI ARANIYOR

Cinayet Ofis Amirliği takımları, kaçan katil zanlısının tutmak için bölgedeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına analize aldı. Görgü şahitlerinin de ifadesi alınırken, henüz kimliği tespit etilemeyen katil zanlısının tutulması için de çalışmalar sürekli sürüyor.

Silahlı saldırıda öldürülen Kadayıfçı Olcay son yolculuğuna uğurlandı