Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı

Geçtiğimiz sene şubat ayında ikinci kere nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı bugün görülen duruşmayla üç dakikada boşandı.

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2018'da Amsterdam'da nikah masasına oturmuş, 9 ay konutlu kalan çift ani bir kararla da boşanmıştı.

Ayrılığa dayanamayan ikili Şubat 2021’de birlikteliklerine bir kader daha vermiş ve yine dünyaevine girmişti.

Bir asabi bir barışık aşıklar ikinci talihi de iyi değerlendiremedi!  Bir müddettir ayrı konutlarda yaşayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı bugün hakikatleşen dava ile üç dakikada boşandı.

Adliye çıkışı konuşan Sinan Akçıl, ‘5 aydır ayrıydık. Herkes için hayırlısı olsun, ikinci kere bu kapıdan çıktık. Çok da söyleyecek bir şey yok. Zati artık konutlu gibi dokunulduk prosedürleri yerine getirdik. Küskünlüğüm yok, çok kıymetli bir insan. Çok kıymetli bir hikayeydi, her hikayenin bir sonu olabilir. Hayatıma giren hiç kimseye dargın değilim. Uyuşma gereği mülk paylaşımı hakkında konuşamam.’ dedi.

Burcu Kıratlı ise ‘Hissizim şu an sarihçesi. Pek de bir şey söylemeye gerek yok hazırdık. İki boşanma, azıcık fazla merdiz. Yapacak bir şey yok.’ ifadelerini kullandı.

Ayrılık nedeni hıyanet mi? Burcu Kıratlı'dan açıklama...Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

‘İYİ Kİ İKİ KONUTLULUĞU DE YAPMIŞIM’

"Sinan Akçıl, geçen sene ikinci kere evlendiği Burcu Kıratlı ile aldıkları bu boşanma kararı hakkında yöneltilen sualleri yanıtlamıştı:

Bu karardan dönmem. Karşılıklı bir karar bu. Birisinin bir saldırı yapması gerekiyor ya, o surattan boşanma davasını ben açtım.

Bu 3 sene çok bedelliydi. Ben hoşlandığım bayanla iki kere evlendim ve asla pişman değilim. İyi ki bu iki konutluluğu yapmışım."

VURMAYI SİLDİRMEYECEĞİM

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’nın isminin baş harfini yazdırdığı hırpalamasını sildirmeyeceğini söyledi: “Burcu’dan kalan hırpalama var, dursun. Geçmişteki resimleri de silmek bana hıyanet gibi geliyor. Burcu da ben de kıskanç insanlardık. Ben saklı kıskançtım.”

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı