Sinan Akıman'a 16 yıl sonra gelen babalık davası...

Sinan Akıman'a 16 yıl sonra gelen babalık davası...

Bir yarıyıl çapkınlıklarıyla ismi gündemde olan toplumun renkli adı Sinan Akıman, 16 sene evvel yaşadığı bir kaçamak suratından babalık davasıyla karşı karşıya.

2004 senesinde Bodrum’da Ebru Gülhan ile tanışan Sinan Akıman, kısa bir flört yarıyılının ardından ayrıldı. Bir zaman sonra hamile kaldığını bilen Gülhan, vaziyeti ailesiyle paylaşıp, çocuğunu doğurmaya karar verdi.

2005’te Fethiye’de doğum yapan genç kadın, oğlu Uygar’ın doğumundan 8 ay sonra Abdurrahman Çetinkaya ile evlenerek oğlunu eşinin popülasyonuna kaydetti. Ancak konutluluğunda işler iyi gitmeyen Gülhan, eşiyle evini ayırdı.

Boşanma davası açan Ebru Gülhan, çocuğunun babası olduğunu iddia ettiği Sinan Akıman için de Bursa Adliyesi’nde babalık davası açtı.

Davanın ilk mahkemesi 17 Mart’ta görülecek. Şu an Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşayan Sinan Akıman yerine davaya avukatı İdil Öztürk katılacak.

Gözden KaçmasınBenden Ne Olurun galasına ünlü akını'Benden Ne Olur?'un galasına ünlü akını#HAZAL KAYA#ASLI KIZMAZArto ile Serkan Kaya yeniden mahkemelik olduArto ile Serkan Kaya yine duruşmalık oldu#ARTO#SERKAN KAYA