Şişli'de dehşete düşüren anlar!

Şişli'de dehşete düşüren anlar!

İstanbul'un Şişli ilçesindebir birey kaldırımda yürüyen bir kadına yanaşıp tokatladı. Kadının neye uğradığını donakaldığı hadisede, yurttaşların tepki gösterdiği birey ise ara caddede darp edildi. Kadının

Vaka geçtiğimiz Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında Şişli Gülbahar Semti’nde alana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde bir kadın kaldırımda yürüdüğü esnada arttan bir birey yanaştı. Birey ardından kadına sert bir biçimde tokat attı. Neye uğradığını donakalan kadın bir vakit durduktan sonra yoluna devam ederken, kadını tokatladığını gören yurttaşlar ise kişiye tepki gösterdi.

Kişinin peşini vazgeçmeyen yurttaşlar, onu yakalayıp bir ara caddeye götürdü. Adam burada bir vakit darp edildikten sonra sokak da arttan yanaşan bir şahıstan uçan tekme yedi.

Şişlide dehşete düşüren anlar Birey eşi olduğunu iddia ettiği kadınla ardından başka doğrultulara doğru yürüyerek vaka yerinden uzaklaştı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Öte yandan kadının ve kişinin emniyete rastgele bir şikayette bulunmadıkları bilindi.

“ADAM KADINA VURUNCA ARKALARINDAKİ KADIN ÇIĞLIK ATTI ADAMA BAĞIRDI”

Hadiseyle alakalı konuşan esnaf Abdullah Cabas, “Yürürken tartışıyorlardı. Adam o sırada kadına bir tane vurdu. Kadının ensesine tokat attı, bir ses geldi. Adam kadına vurunca arkalarındaki kadın çığlık attı adama bağırdı. Adam da kaçmaya başladı ve adam kaçınca semtli de adama saldırdı. Yabancılardı sanırım, Japon’a benziyorlardı.

Şişlide dehşete düşüren anlar
Akşamdı vaka olduğunda, adam o araya doğru kaçtı halk araya girince adam bir tarafa kadın bir tarafa gitti. Adama sorduklarında kadının onun eşi olduğunu söyledi. Eşi olup olmadığını biz de öğrenmiyoruz. Kadın çığlık atınca işte semtli adama saldırdı, bir iki tane yumruk filan attılar sonra adamla kadın başka taraflara gittiler” dedi.