Şişli'de giriş çıkışlar tutuldu, araçlar didik didik arandı

Şişli'de giriş çıkışlar tutuldu, araçlar didik didik arandı

İstanbul Şişli'de Okmeydanı, Feriköy ve Kuştepe'de asayiş teftişi reelleştirildi. Durdurulan taşıtlar didik didik aranırken bireylere üst araması ve GBT sorgusu yapıldı. Üzerinden silah ve bıçak…

Okmeydanı, Feriköy ve Kuştepe semtlerinde asayiş teftişi reelleştirildi. Teftişe Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Motosikletli Polis Timleri ve Trafik Sorgulama Şube Müdürlüğü takımları katıldı.

Şişlide giriş çıkışlar tutuldu, araçlar didik didik arandıŞişli Emniyet Müdürü Özay Kayhan teftişleri yerinde takip etti. Takımlar, Okmeydanı ve Kuştepe'de iki sabit nokta oluşturduktan sonra ara caddelerde ring ve yaya devriye teftişi yaptı.

Şişlide giriş çıkışlar tutuldu, araçlar didik didik arandıTeftişlerde semtlerin tüm giriş çıkışlarında hakimiyet noktası oluşturuldu. Durdurulan taşıtlar didik didik aranırken şahıslara da üst araması ve Genel Bilgi Toplama GBT yapıldı. Bir şahsın yapılan üst aramasında silah ve bıçak ele geçirildi. Nezaretine alınan birey, polis merkezine götürüldü.

Şişlide giriş çıkışlar tutuldu, araçlar didik didik arandı