Sivas’ta yoğun kar yağışı! AK Partili vekil Semiha Ekinci de mahsur kaldı

Sivas’ta yoğun kar yağışı! AK Partili vekil Semiha Ekinci de mahsur kaldı

Sivas’ta tesirli olan kar yağışıyla beraber yolda kalan vasıtalar kuyruk oluştururken, AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci de mahsur kaldı.

Sivas-Giresun Karayolu 2 bin 100 yükseltili Geminbeli Geçidinde yoğun kar yağışı tesirli oluyor. Kar yağışı ve buzlanmayla beraber geçitte ağır tonajlı vasıtalar yolda kaldı. Yol trafiğe kapanırken metrelerce vasıta kuyruğu oluştu.

Onlarca vasıta yolda mahsur kaldı. Mahsur kalanlar arasında AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ve AK Parti Şehir Başkanı Hakan Aksu da bulunuyor. Takımları yolu yine trafiğe açmak için seferber oldu. 1 saatin ardından yol erişime yine açıldı.

Milletvekili Semiha Ekinci, "Suşehri Danışma Merkezi buluşmamıza giderken Geminbelin'de yabancı bir tırın kayması neticeyi yol kapanmış. Sivas'ın yazı kadar kışı da hoş. Her nimetin bir külfeti var. Bu cins yolda kalmalarda kazalarda bu işin külfeti. Ama hamdolsun can kaybı yok'' dedi.

Gözden KaçmasınABDde hırsızlık ve yağma dalgası büyüyor Akılalmaz görüntüler...ABD'de hırsızlık ve yağma dalgası gelişiyor! Akılalmaz görüntüler...Haberi görüntüle Gözden KaçmasınYargıtay’dan emsal karar... Vefalı evlada mirasta pozitif ayrımcılıkYargıtay’dan emsal karar... Sadakatli evlada servette pozitif ayrımcılıkHaberi görüntüle