Size de bir yerden tanıdık geldi mi? Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

Size de bir yerden tanıdık geldi mi? Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

Yeşilçam'ın çok beğenilen 'Ah Nerede' filmine çok eş bir reel hikayeden bahsedeceğiz size; çapkın bir adam ve bir, iki, üç, dört, beş, altı kadın... Peki bu kadınlar birbirlerinden haberdar…

Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun başrolü paylaştığı ‘Ah Nerede’ filmini hatırlar mısınız? Tarık Akan’ın canlandırdığı Ferit şahsiyeti nişanlı olmasına karşın çok çapkındı, aynı anda bir hayli sevgilisi vardı ve hatta bu kızlardan ikisi kardeşti. Bir gün otomobili yolda kalınca çimenler üzerinde uzanan Zehra’yı yanı Gülşen Bubikoğlu’nu görüp aşık oluyordu. Öbür sevgililerinin yanı gizeme Zehra’yı da tavlamaya çalışıyordu.

Size de bir yerden tanıdık geldi mi Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

Ferit, Zehra ile de sevgili oluyordu ve bir vakit sonra palavrayı ortaya çıkıyordu. Kızlar birbirlerini biliyor ve dost oluyor, Ferit’deri intikam almak için tasarı yapıyorlardı.

Böyle hikayeler yalnızca filmlerde oluyor diyorsanız, size yanıldığınızı söylemek isteriz. Zira bütün de ‘Ah Nerede’ filmindekine eş bir yaşanmış hikaye anlatacağız size…

AYNI ADAM İLE ÇIKIYORLARDI, DOST OLDULAR

ABD’de yaşayan 18 yaşındaki Bekah King, 19 yaşındaki Ağabey Roberts ve 21 yaşındaki Morgan Tabor, bu yaz otobüs satın alıp karavana dönüştürdükten sonra uzun aylarca süren bir yolculuğa çıktı. Bu üçlünün tanışma ve dost olma hikayeleri ise herkesinkinden çok değişik; üçü de aynı erkek ile sevgiliydi!

Bekah, Ağabey ve Morgan, yaşadıkları çoklu hıyaneti bildikten sonra acı sürüklemek yerine bununla başa çıkmanın en iyi yolunun hayatına devam etmek olduğunu söylüyor. Satın aldıkları mektep otobüsünü kendi elleriyle yeniledikten sonra takribî bir ay evvel yola çıkan üçlü; doğayla iç içe oldukları ve bol bol kahkaha attıkları Bozeman, Montana’da kamp kurdular. Serüvenlerini, her birinin isminin baş harflerinden oluşan ‘The BAM Bus’ isimli Instagram sayfasında paylaşıyorlar.

Morgan Tabor, “Hayallerimizi yaşıyoruz, çok eğleniyoruz. Tüm bunların onun suratından olduğunu düşünmek mucizevi” diyor.

Size de bir yerden tanıdık geldi mi Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...Bekah King, Ağabey Roberts ve Morgan Tabor

HER ŞEY BİR KUŞKU İLE BAŞLADI

Bu esrarengiz üçlünün arkadaşlığı geçtiğimiz aralık ayında, Morgan’ın erkek dostu hakkında bazı kuşkular dinlemesiyle başladı. Morgan ve erkek dostu bir seneyi aşkın vakittir birliktelerdi. Morgan, kuşkularının ardından sevgilisinin sosyal medya hesaplarını araştırdı. Onun, birkaç kadına ileti attığını ve flörtöz yorumlar aldığını fark etti.

“İçimde bir cinsli kurtulamadığım tedirgin bir his vardı. Bu surattan kızlardan birinin adına baktım ve profiline girdim” diyen Morgan, gördüğü şey karşısında şok oldu. Kızın sayfasında erkek dostu ile resimleri vardı. Profildeki resimler, yorumlar ve alkışlar bu kızın Morgan’ın sevgilisi ile beraber olduğunu gösteriyordu.

Morgan, bulduğu kadın ile Instagram üzerinden temasa geçti. Bu kadın ile gidişatı azıcık daha kazıdılar ve çok daha aşırısı olduğunu gördüler. Ağabey Roberts’ın da sevgililerden biri olduğunu keşfettiler. Ağabey, “Morgan Tabor benimle bağlantıya geçtiğinde hayatımın şokunu yaşadım. Bu adam evvelki gece benim evimi yattı, sabah bana veda öpücüğü verdi ve ailesini ziyarete gideceğini söyleyerek konutumdan ayrıldı” diyor.

İKİ SEVGİLİSİNİ FACETIME YAPARKEN GÖRDÜ, ŞOKE OLDU

Kızları aynı anda yönet eden adamın, palavrasının ortaya çıktığını bilmesi de bir hayli esrarengiz. Bir gün Ağabey ile Morgan FaceTime yaparken bu adam sohbetin bütün ortasında Morgan’ın evine geldi. Morgan o anları şöyle anlatıyor: “Ağabey ile konuşurken otomobilinin sesini duydum ve elinde çiçeklerle geldiğini gördüm. İçeri girince ona ‘hey bak, yeni dostlar edindim’ diyerek telefonu gösterdim. Kimle konuştuğumu gördüğünde suratının aldığı hali izlemek, şimdiye kadar en eğlendiğim yemini.”

Morgan, bu yaşananların ardından erkek dostunun tepkisinin her şeyden daha esrarengiz olduğunu, aynı anda birden fazla kadınla çıkmanın hakikatinde çok da yanlış bir şey olmadığına ikna etmeye çalıştığını anlatıyor. “Biz natürel ki bu anlattıklarına kanmadık” diyen Morgan, “O gittikten sonra Ağabey ile azıcık daha araştırma yaptık ve görüştüğü en az altı kadın daha bulduk. Bu kadınlardan biri de 2020’de onunla çıkmaya başlayan Bekah King idi" diye anlatıyor.

Bekah, “İnanılır gibi değil ama Morgan ve Ağabey ile yüzleştikten yalnızca iki saat sonra bana ileti attı, takılmak istedi. Onun neyin peşinde olduğunu bilince herkes kadar ben de şok oldum” diyor. Kadınlar, bu adamın üçüyle de gelecek hakkında konuştuğunu, tasarılar yaptığını söylüyor. Adamı terk etmek için aralarında uyuştuklarını da anlatan üçlü, “Artık zamanı gelmişti” biçiminde konuşuyor.

Size de bir yerden tanıdık geldi mi Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

'ÇOK FAZLA ORTAK NOKTAMIZ VARDI, NETİCEDE AYNI ADAMLA ÇIKIYORDUK'

Washington Post'a erişen, isminin kullanılmaması koşuluyla telefonda kısaca konuşan erkek dost, “Her şeyin iki istikameti var, ama bence şu anda en iyisi hiçbir şey söylememek. Artık onlarla gerçekten hiçbir şey yapmak istemiyorum” ifadelerine yer veriyor.

Kadınlar da emellerinin bu adamı alenen utandırmak veya haysiyetini yaralamak olmadığını, bu surattan isminin yayınlanmasına gerek olmadığını söylüyor ve ilave ediyor: “Onun hıyaneti yerine aramızdaki bağa odaklanmak istiyoruz. Ayrılıktan sonra birkaç ay süresince iletileşerek ve görüntülü konuşarak birbirimizi avuntu ettik. Ardından geçtiğimiz ocak ayında bir hafta sonu Ağabey’nin dairesinde buluşmaya karar verdik.”

Ağabey, bu buluşmanın beklediklerinin de ötesinde geçtiğini anlatıyor: “Buluştuğumuzda çok fazla paylaşımda bulunduk. Konuştukça birlikte ne kadar eğlendiğimizi ve ne kadar çok ortak noktamız olduğunu gördük, neticede aynı adamla çıkıyorduk! Hemen iyi dost olduk.”

Size de bir yerden tanıdık geldi mi Aynı adam tarafından aldatılan 3 kadının müthiş planı...

DAHA ÖNCEKİ SEVGİLİNİN HAYALİNİ YAŞIYORLAR

Bu genç kadınların mektep otobüsü ile yolculuğa çıkması da hakikatinde onlara hıyanet eden adamla irtibatlı. Ağabey hikayeyi, “Bu adam her birimize bir mektep otobüsü alıp ülke çapında seyahat etme hayali olduğunu söylemişti. Bir gün yeniden sohbet ederken, karavan hayatı hakkında konuşmaya başladık ve çok geçmeden ‘Bunu neden yapmıyoruz ki?’ dedik” laflarıyla anlatıyor.

“Hepimizin önünce boş geçecek bir yaz vardı ve daha önceki bir otobüs satacak bir adam tanıyordum” diyen Morgan’ın laflarını Bekah bitiriyor: “Hepimiz çok çalışıyorduk ve birikmiş paramız vardı. Bunu yapmamak için hiçbir nedenimiz yoktu.”

Paralarını birleştiren üçlü, bir mektep otobüsü satın aldı. Birkaç YouTube videosu izledikten sonra otobüsü yenilemek için işe koyuldular. Bu süreçte aileleri de onları yalnız vazgeçmedi. Bekah’ın ve Morgan’ın babası bazı detaylarda dayanak ettiler ancak kızlar işin çok büyük bir kısmını kedi başlarında yaptıklarının altını özellikle çiziyor.

Morgan, “Koltukları ve döşemeyi çıkardık, yeni döşemeler koyduk, tavanı boyadık, dış cephe kaplaması ve izolasyon yaptık, ranzalar ve çatı güvertesi yaptık” diye anlatıyor.

Haziran ayının ortasında otobüs tadilatı bittikten birkaç gün sonra üçlü benzin ambarını doldurdu ve Idaho'nun Sawtooth Dağları'na, ardından Jackson, Wyoming ve Grand Teton Milli Parkı'na gitti. Bekah, otobüslerini gece kamp alanlarına park ettiklerini, gündüzleri sırayla sürücü koltuğuna oturduklarını ve yolculuklularının bu güzde Kaliforniya'da bir kumsalda son bulmasını amaçladıklarını söylüyor.

Bu üç genç kadın, dostluklarının ve yolculuklarının asla bir intikam turu olmadığının özellikle altını çiziyorlar, “Bu adamın bize yaptıkları hayatımızı belirlemiyor. Hepimiz birbirimizi bulduğumuz için gerçekten çok kaderli seziyoruz. Biz ömür boyu dostuz” diyorlar.