Skandal görüntü! 2 yaşındaki çocuğuna sigara içirdi, polis çocuğuyla birlikte kayıplara karışan anneyi arıyor

Skandal görüntü! 2 yaşındaki çocuğuna sigara içirdi, polis çocuğuyla birlikte kayıplara karışan anneyi arıyor

Aydın'da Melisa S.'nin 23, oğlu S.T.'ye 2 sigara içirdiği görüntüler ortaya çıktı. Polis, görüntüyle savcılığa suç duyurusunda bulunulması üzerine çocuğuyla ortadan kaybolan Melisa S.'nin yakalanması

Efeler ilçesinde yaşayan Melisa S., iddiaya göre 'uyuşturucu kullanmak ve satmak' suçundan cezaevinde olduğu bilinen dini nikahla beraber yaşadığı Serhat Taşlı'dan 28 olan oğluna evine gelen 1'i kadın 2 dostunun yanında sigara içirdi.

Melisa S.'nin dostu, bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi ardından da Taşlı'nın kız kardeşiyle paylaştı. Serhat Taşlı'nın kız kardeşi ise görüntülerle Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı'na gidip suç duyurusunda bulundu.

Skandal görüntü 2 yaşındaki çocuğuna sigara içirdi, polis çocuğuyla birlikte kayıplara karışan anneyi arıyor

Görüntüler üzerine savcılık soruşturma başlattı. Savcılığın direktifi üzerine harekete geçen polis, uyuşturucu kullandığı da bilinen Melisa S.'nin yakalanması için çalışma başlattı. Ancak Melisa S. evinde bulunamadı. Çocuğunu da alarak ortadan kaybolan Melisa S.'nin sürekli adres değiştirdiği tanımlandı. Polis, Melisa S.'nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. 

3 YAŞINDAKİ KUZENİNE CANLI YAYINDA GÜÇLE SİGARA İÇİRMİŞ, GÖRÜNTÜLER BÜYÜK TEPKİ SÜRÜKLEMİŞTİ

2 sene evvel de Betül Aşçı, yayınladığı görüntülerle infiale neden olmuştu. Kucağında oturan 3 yaşındaki kuzenine canlı yayında güçle sigara içiren Aşçı, argo ve küfürlü konuşmalarıyla da tepki sürüklemişti.

AKILALMAZ HADİSE! BEBEĞİNE İÇKİ İÇİRİP FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞMIŞTI

Yeniden 2020 senesinin Aralık ayında İstanbul Kartal'da bir annenin, 1,5 yaşındaki çocuğuna içki içirdiği anların resimlerinin sosyal medyada paylaşılması infiale neden olmuştu. Elinde içki şişesi ve sigara ile resimleri çekilen 1,5 yaşında bebek, babasının şikayeti üzerine annesinden alınarak devlet korumasına alınmıştı.