Sokak ortasında birbirlerine kurşun yağdırdılar

Sokak ortasında birbirlerine kurşun yağdırdılar

Bursa’da sokak ortasında husumetliler Gökhan Ş.37 ve Cemal B. 61, birbirlerine mermi yağdırdı. Bu anlar bir dükkanının güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde husumetli 2 tarafın birbirlerine ateş

Vaka, evvelki gün öğle saatlerinde merkez Osmangazi ilçesi, Altınova semtinde alana geldi. Edinilen bilgiye göre, husumetleri olan Gökhan Ş. ve Cemal B. cadde ortasında karşı karşıya geldiler.

Bireyler, yanlarında getirdikleri tabanca ve pompalı tüfekle birbirlerine ateş ettiler. Silahlı çatışmada yaralanan olmazken, bireyler bölgeden süratlice uzaklaştılar. O sırada etrafta bulunanlar panikle hemen polis ekiplerine haber verdiler. Vaka yerine çok rakamda polis ekibi sevk edildi. Vaka yeri tahlil takımları araştırma başlattı.

Sokak ortasında birbirlerine kurşun yağdırdılar

Husumetli 2 tarafın kullandıkları tabancadan çıkan mermiler işyerine de isabet etti. Cinayet Büro Amirliği takımlarınca yapılan çalışmalarda Gökhan Ş.37 ve Cemal B. 61 nezaretine alındı. Emniyetteki operasyonlarının ardından duruşmaya sevk edilen bireyler hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

Öte yandan bir dükkanının güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde husumetli 2 tarafın birbirlerine ateş açtıkları ve yaralanmadan vaka yerinden kaçtıkları görülüyor.

Gökhan Ş.’nın ise Emniyet Müdürlüğü'nde 57 adet kabahat kaydı olduğu ortaya çıktı.

Sokak ortasında birbirlerine kurşun yağdırdılar