Sokak ortasında eski eşinin bıçaklı saldırısına uğradı! Korkunç anlar kamerada

Sokak ortasında eski eşinin bıçaklı saldırısına uğradı! Korkunç anlar kamerada

Sivas'ta, 3 çocuk annesi Esma D. 31, barışma isteğini yalanladığı daha önceki eşi Levent Evrensel’in 36 sokak ortasında bıçaklı hücumuna uğradı. Esma D. hafif yaralanırken, hücum anı bir dükkanının güvenlik

Olay, 5 Eylül günü saat 18.00 sıralarında Yenişehir Semti Turgut Özal Caddesi'nde alana geldi. Esma D. yolda, şiddet gördüğü için 8 ay evvel boşandığı Levent Evrensel ile karşılaştı. Levent Evrensel elindeki bıçakla bir anda Esma D.'ye saldırdı. Evrensel, yere yatırdığı Esma D.'yi bedeninin muhtelif yerlerinden yaraladı. Olaya müdahale eden yurttaşlar, Esma D.'yi saldırganın elinden kurtardı.

İhbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık takımları sevk edildi. Hafif yaralanan Esma D. gelen ambulansla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Esma D. rehabilitasyonunun ardından taburcu edildi.

Polis tarafından gözaltına alınan Levent Evrensel, emniyetteki operasyonlarının ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı duruşmaca hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

"KENDİMİ KORUMA İSMİNE KAVGA ET DERSİ ALABİLECEĞİM BİR YER VAR MI?"

Bu arada olay anı, etraftaki bir dükkanının güvenlik kameralarına yansıdı. Esma D. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu bireyin tekerrür karşıma çıkma ihtimali var. Kendimi koruma ismine kavga et dersi alabileceğim bir yer var mı? Başka cinsli kendime gözetemem" ifadelerini kullandı.

Sokak ortasında eski eşinin bıçaklı saldırısına uğradı Korkunç anlar kamerada

: İlginize Sürükleyebilir 'Mu' varyantı Türkiye'de! Yeni yarıyılda kısıtlama, gerekli PCR, surat surata eğitim...Varyantlar sonrası yeni aşı! Resmi açıklama geldiSoyağacı hizmetinde yeni uygulama