Son Dakika: Ahmet Çalık'ın vefatı sonrası Konyaspor'dan TFF'ye flaş erteleme talebi!

Son Dakika: Ahmet Çalık'ın vefatı sonrası Konyaspor'dan TFF'ye flaş erteleme talebi!

Ankara'ya yolculuk yaptığı esnada trafik kazası geçiren ve yaşamını kaybeden Ahmet Çalık'ın sürpriz ölümü sonrası Konyaspor TFF'ye erteleme müracaatı yaptı.

İttifak Holding Konyaspor, futbolcuları Ahmet Çalık’ın geçirdiği kazada hayatını yitirmesinin ardından TFF'ye flaş bir arzda bulundu.

Yeşil-beyazlı kulübün, 15 Ocak Cumartesi günü oynanacak olan Medipol Başakşehir maçının ertelenmesi için TFF’ye müracaat ettiği bilindi.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Ahmet Çalık’ın hayatını yitirmesinin ardından Konyaspor, resmi Twitter hesabından taziye iletiyi yayımladı. İletide ”Konyaspor’umuza geldiği ilk günden bu yana taraftarımızın ve şehrimizin sevgisini kazanan futbolcumuz Ahmet Çalık’ı kaybetmenin derin yeisini yaşıyoruz. Başta futbolcumuz Ahmet Çalık’ın ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun” denildi.

Gözden KaçmasınSon Dakika: Ahmet Çalıkın vefatının ardından Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçenden açıklama:Son Dakika: Ahmet Çalık'ın ölümünün ardından Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'den açıklama: Haberi görüntüle

Cumhurbaşkanı Takviyecisi Fuat Oktay da Twitter hesabından ’Elim bir kaza neticeyi yaşamını kaybeden ulusal sporcu Ahmet Çalık’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, efkârlı ailesine ve spor camiamıza sabır ve başsağlığı diliyorum” iletiyi yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Konyalı olan Etraf Şehircilik ve İklim Farklılığı Bakanı Murat Müessese de Twitter hesaplarından başsağlığı iletiyi yayımladı.