Son dakika... Ankara'da hastanede bıçaklı saldırı! Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü ağır yaralandı

Son dakika... Ankara'da hastanede bıçaklı saldırı! Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü ağır yaralandı

Ankara'da Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu, hastanede çalışan anestezi teknikeri Hakkı K. tarafından odasında uğradığı bıçaklı hücum neticeyi ağır yaralandı.

Vaka, sabah saatlerinde alana geldi. Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde anestezi teknikeri Hakkı K., sağlık kurumu müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu'nu odasına girerek, 4 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde yere yığılan Şahnaoğlu, sağlık vazifelileri tarafından sağlık kurumunun acil servisine götürülüp, şehirk müdahalesinin ardından operasyona alındı. Hamleyi gerçekleştiren Hakkı K. ise sağlık kurumunun tehlikesizk vazifelileri tarafından etkisiz hale getirildi. Hakkı K., polis ekiplerine teslim edildi.

Son dakika... Ankarada hastanede bıçaklı saldırı Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü ağır yaralandı

'BİPOLAR BOZUKLUK' TEŞHİSİ KONULMUŞ

Gözaltına alınan Hakkı K.'ya, 'bipolar bozukluk' teşhisi konulduğu, bu surattan pandemi yarıyılında yönetimsel izin verildiği bilindi. İznin ardından yakın yarıyılda iş başı yapan Hakk K.'nın, önceki gün Hukuk Servisi'ne cetmesinin yapıldığı ve bu atama sebebiyle hamleyi gerçekleştirdiği bilindi.

: Alakanızı Çekebilir Son dakika... Merkez Bankası faiz kararını açıkladıErdoğan: Din kisvesi altında bu ulusu sömürenlere prim vermeyeceğizKurban Bayramı evveli akın akın gidiyorlar!

Hakkı K.'nın polise verdiği şehirk ifadesinde de pandemi yarıyılında çalışmak istemesine karşın yönetimsel izne sevk edildiğini, iş başı yaptıktan sonra da sağlık kurumu müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu tarafından başka bir serviste görevlendirildiğini, bu atama sebebiyle kendisini bıçakladığını söylediği belirtildi. Hadiseyle alakalı soruşturma sürdürülüyor.

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Ktümörleri için Bigpara