Son dakika: Beşiktaş'ta Merih Demiral vakası! Serdar Saatçı'nın yeni adresi...

Son dakika: Beşiktaş'ta Merih Demiral vakası! Serdar Saatçı'nın yeni adresi...

Josef de Souza'nın sakatlığıyla sarsılan Beşiktaş, transferde önceliği korunmaya vermiş gidişatta. Emrecan Uzunhan ve Emirhan Topçu'yu kadrosuna katan Beşiktaş'ta, kadro dışı vazgeçilen Serdar Saatçı

Beşiktaş'ta Merih Demiral hadisesi yaşanmak üzere. Viktoria Plzen maçında oyuna girdikten 12 dakika sonra kenara alınan ve bu karara tepki gösterdikten sonra kadro dışı vazgeçilen genç stoper Serdar Saatçı'nın ekipten bölmesi gündemde.

İKİ YERLİ STOPER İMZA ATACAK

Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta Emrecan Uzunhan ve Emirhan Topçu transferlerinin kısa müddet içerisinde bitmesi bekleniyor.

İstanbulspor'dan Emrecan Uzunhan ile de görüşen siyah-beyazlılar, takribî 4 milyon TL senelik ücret üzerinden 21 yaşındaki korunmacıyla el sıkıştı. İstanbulspor'a ise 2 milyon Euro taksitlerle ödenecek.

Çaykur Rizespor'dan Emirhan Topçu'nun menajeri ile de 3.5 milyon TL ücrete el sıkışan idare, Karadeniz takımıyla pazarlıklarını sürdürüyor. Kartal'ın öneriyi 950 bin Euro...

SERDAR SAATÇI PORTEKİZ YOLUNDA

Beşiktaş'ın Avusturya kampında oynadığı Viktoria Plzen maçında 12 dakikada dışarı alınmasının yeisiyle, disiplin dışı hareketler uygulayan Serdar Saatçı'nın günleri artık rakamlı. Serdar maçtan sonra idarenin aldığı karar istikametinde kadro dışı vazgeçilmişti. 19 yaşındaki stoperin ekip aradığı ve ayrılık için gün saydığı kaydolundu.

Sabah'ın haberine göre 1 sene kontratı kalan ve uzatma görüşmeleri yapılmayan genç stoper Avrupa'ya gitmek istiyor ve menajerinin bu doğrultuda çalışmalar yapıyor.

Portekiz'den Sporting ile ismi geçen genç oyuncu için Beşiktaş 1 milyon Euro bonservis istiyor.

Şayet genç korunmacı Sporting ile kontrat imzalarsa, Süper Lig'de yeni bir Merih Demiral hadisesi yaşanmış olacak. Aşinayı gibi ulusal stoper Merih Demiral, Fenerbahçe'de A ekipte uğur bulamayınca kulüpten ufalamış ve Portekiz 3. Lig takımı Alcanenense'ye transfer olmuştu. 24 yaşındaki Merih, Alcanenense'de oynarken Sporting'in dikkatini sürüklemiş ve bu takıma transfer olarak kariyerinde büyük bir basamak sıçramıştı.