Son Dakika: Beşiktaş'ta Seferovic için ilk teklif yapıldı, gözler Benfica'da!

Son Dakika: Beşiktaş'ta Seferovic için ilk teklif yapıldı, gözler Benfica'da!

Santrfor bölgesi için bir hayli adı listesinde tutan Kartal, 30 yaşındaki Haris Seferovic’i kiralamak için Benfica’ya öneri yaptı. Portekiz kulübü öneriye sıcak yanaşırsa, futbolcuyla da masaya oturulacak.

Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Kadrosunu yıldız bir golcüyle destek etmek isteyen ve transferde en büyük bütçeyi bu bölgeye ayıran siyah beyazlılar, listesinde üst sıralarda yer alan Haris Seferovic ile ilk teması sağladı.

Geride vazgeçtiğimiz sezon Benfica’da oynadığı 15 maçta 5 gol kaydolan Seferovic için Portekiz kulübüne kiralama öneriyi yapıldı. Siyah beyazlılar, Benfica’dan gelecek yanıta göre 30 yaşındaki santrforun menajeriyle temasa geçecek.

ARALIKSIZ OYNAMAK İSTİYOR

İsviçre Ulusal Ekibi oyuncusu da olan Seferovic’in, aralıksız ilk 11’de oynayabileceği bir ekibe gitmek istediği, bu sebeple Beşiktaş’tan gelecek öneriye pozitif yanaşma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

Aktüel piyasa bedeli 8 milyon Euro olan Haris Seferovic, özellikle ulusal ekipte gösterdiği galibiyetli performansla ismini duyurdu. Bosna-Hersek asıllı deneyimli futbolcu, İsviçre ismine çıktığı 86 karşılaşmada 25 gol kaydoldu.