Son dakika... Binance'ta yeni dönem başladı

Son dakika... Binance'ta yeni dönem başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'ta 3 ay evvel boşalan başkanlık koltuğuna Brian Shroder atandı.

Kripto para piyasasına istikamet veren borsalardan biri olan Binance'ta beklenen atama asıllaştı. Binance'ın 3 ay evvel istifa eden başkanı Brian Brooks'un yerine Yemin Group'ta idareyicilik yapan ve Uber Technologies'in Asya işlemlerinden mesul CEO'su olan Brian Shroder yeni başkan olarak atandı.

Shroder'in Binance'a yeni başkanı olarak seçilmesi işletmede kararın sağlanmasına müteveccih bir adım olarak nitelendirildi. 

Binance'ın yaptığı açıklamada Shroder'in stratejik tasarılama ve uygulama, fon temini, satış ve müessesesel kalkınmadan mesul olacağı, işletmenin hukuk, insan kaynakları, ürün ve teknoloji departmanlarına liderlik edeceği duyuruldu.

Shroder'in süratli gelişen firmalardaki tecrübesini Binance US'ın millete talep edilmesine de destekçi olacağı belirtildi. 

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Binance US'in gelecek 3 sene içinde millete açılmasına kastediyor.

: İlginize Sürükleyebilir İşte 3. doz tasarıyı! BioNTech olanlar kasımdan itibaren...İmamoğlu’nun açıklaması ne anlama geliyor? Ben şu 4 maddeyi kavrıyorum...Mardin Valiliği duyurdu! İkinci bir emre kadar caddeye çıkmak menedildi

Borsada kolay harekât ve düşük komite için tıklayın