Son Dakika: Burak Yılmaz cevabı sahada verdi! Gael Kakuta söylediklerine pişman oldu...

Son Dakika: Burak Yılmaz cevabı sahada verdi! Gael Kakuta söylediklerine pişman oldu...

Lille'de fırtına gibi esen Burak Yılmaz, Lens forması giyen Gael Kakuta'nın maç evvelinde yarattığı tartışmaya en iyi yanıtı sahada verdi.

Spor Arena Ayrıntı - Lille forması giyen Burak Yılmaz, Nord derbisi evvelinde "Paris Saint-Germain'in şampiyon olmasını isterim" açıklaması yapan Lille doğumlu Lens oyuncusu Gael Kakuta'ya attığı iki golle yanıt verdi.

Lille çabası evvelinde açıklamalarda bulunan Gael Kakuta, "Lille'i şampiyonluktan edersek, bu harika olur. Paris Saint-Germain'in şampiyon olmasını isterim." demişti. Bu laflara ilk olarak maçtan evvel yanıt veren Burak Yılmaz, "Saygı açısından keşke fikri kendisine gizleseydi. Bunu dışa vurmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Zira geçen hafta Paris’e yenildiler." ifadelerini kullanmıştı.

Bu cevaple kanaat etmeyen Burak Yılmaz, rakibine en büyük yanıtı sahada verdi. Tecrübeli golcü, 3-0'lık Lens zaferinde ekibinin ilk iki golüne imzalaydı ve galibiyetin mimarı olarak ekibini şampiyonluğa bir adım daha yanaştırdı.

LILLE RESMİ HESABI FIRSATI KAÇIRMADI

Öte yandan Lille resmi hesabı, Burak Yılmaz ile Gael Kakuta arasındaki tartışmaya dahil oldu. Kulüp, Burak Yılmaz'ın gollerinin ardından "İşveren evvelden konuşmaz. Sahada yanıt verir." paylaşımında bulundu.