Son Dakika: CSKA Moskova'dan Yusuf Yazıcı için ayrılık açıklaması!

Son Dakika: CSKA Moskova'dan Yusuf Yazıcı için ayrılık açıklaması!

CSKA Moskova, Yusuf Yazıcı'nın bonservisi mevzusunda Lille ile uyuşmaya varılamadığını ve ulusal oyuncunun Ligue 1 takımına geri döneceğini açıkladı.

CSKA Moskova, geçtiğimiz devre arasında Lille'den kiraladığı Yusuf Yazıcı için resmi açıklama yaptı.

Rus takımı, 25 yaşındaki oyuncuyla uyuşmaya varamadıklarını ve Yusuf'un Lille'e döneceğini açıkladı.

CSKA Moskova formasıyla çıktığı 12 maçta 8 gol, 2 asist ile dikkat toplayan Yusuf Yazıcı'nın menajeri tarafından CSKA Moskova'da kalmak istediği ifade ediliyordu.

"HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN YUSUF"

Kulüpten yapılan açıklamada; "CSKA Moskova formasıyla çıktığı 12 maçta 8 gol kaydolmayı muvaffak olurken lig tarihine geçen Yusuf Yazıcı’ya, ekibimize yaptığı tüm katkılar için teşekkür ederiz. Bundan sonraki kariyerinde galibiyetler Yusuf Yazıcı, her şey gönlünce olsun!" ifadeleri kullanıldı.

"HER ZAMAN KALBİMDE OLACAKSINIZ"

Yusuf Yazıcı: Yaptığımız işin en güç kısmı vedalar sanırım. Ama vedalar da yaşamın bir parçası. Ocak ayından bu yana formasını büyük bir mutlulukla giydiğim CSKA Moskova öykümüzün sonuna geldik. Burada geçirdiğim her anımı büyük bir mutlulukla andıracağım. Altı aylık zaman süresince dayanaklarını her zaman sezdiğim taraftarlarımıza, ekip dostlarıma, teknik takımımıza ve idaremize teşekkür ederim. Her zaman kalbimde olacaksınız.