Son Dakika: Domenec Torrent'in Galatasaray'daki ilk icraatı! Ekibindeki tek Türk...

Son Dakika: Domenec Torrent'in Galatasaray'daki ilk icraatı! Ekibindeki tek Türk...

Günde tek idman yapan Galatasaray, Domenec Torrent’in direktifiyle artık çift idman asıllaştıracak. Öte yandan Bir yarıyıl Galatasaray'da görev yapan ve şu anda İtalyan kulübü Spezia'nın U19 ekibini

Galatasaray'ın dün gece İstanbul'a gelen çiçeği burnunda teknik direktörü Domenec Torrent, yeni görevine ise hemen bugün başlayacak.

Sabah'ın haberine göre; olağanda gün içerisinde tek idman yapan sarı-kırmızılılar, Torrent'in direktifiyle artık çift idman asıllaştıracak. Saat 11.00'de ekiple tanışacak olan İspanyol öğretmen, ardından ilk idmanına çıkacak.

Ayrıca Galatasaray, Terim'in takımından bağımsız olarak idarenin tanımladığı değişik bir sürücü buldu. 59 yaşındaki çalıştırıcıyı, Aslantepe'den Florya'ya bu yeni sürücü götürecek.

Teknik kurulu için 2 takviyecisini kendisi getiren Torrent'in takımına bir de Türk alıştırman katılacağını Başkan Burak Elmas açıklamıştı. Bir yarıyıl Galatasaray'da görev yapan ve şu anda İtalyan kulübü Spezia'nın U19 ekibini çalıştıran Tuğberk Tanrıvermiş'in, bu iş için ilk aday olduğu bilindi.

Öte yandan Torrent ile bugün ve yarın idareyici Işıtan Gün'ün ilgileneceği, Florya'da ise Nihat Kırmızı ve Özen Kuzu'nun müessesesel kumpası sağlamaya çalışacağı bildirildi.