Son Dakika: Eintracht Frankfurt'tan Rıdvan Yılmaz ve transfer açıklaması!

Son Dakika: Eintracht Frankfurt'tan Rıdvan Yılmaz ve transfer açıklaması!

Beşiktaş'tan Rıdvan Yılmaz'ı kadrosuna katmaya hazırlandığı Eintracht Frankfurt cephesinden ehemmiyetli açıklamalar yaptı.

Eintracht Frankfurt, Beşiktaş'ın sol beki Rıdvan Yılmaz'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

AHMET NUR ÇEBİ 'PAZARLIK YAPIYORUM' DEDİ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rıdvan'ın transfer gidişatıyla alakalı "Rıdvan gidiyor. Bir sol bek olarak Rıdvan'ın gittiği maliyet, bana göre çok iyi. Kamuoyuna bakıyorum sevmiyorlar. '10 milyon Euro dedin' diyorlar. Pazarlık yapıyorum, ne diyecektim başka? Sonraki satıştan hisse var, çok garanti bonuslar var. Frankfurt'la Rıdvan Yılmaz için ödeme tasarısında henüz uyuşamadığımız için azıcık ayak sürtüyorum sarihçesi. Takribî 6.5 milyon Euro Beşiktaş kasasına girecek. 4 milyon Euro yüzde 100, 6 milyon Euro yüzde 99, 6.5 milyon Euro yüzde 90 kasamıza girecek. Artı bir de %20 bir sonraki satışından kazanç elde edeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

FRANKFURT CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Eintracht Frankfurt'un CEO'su Markus Krösche, Alman medyasına yaptığı açıklamada "Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic'in verebileceklerinden çok uzakta. Ekibe itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse inanılmaz şeyler beklememeli. Zira zamana lüzumu var" ifadelerini kullandı.

'ZAMAN ALACAK'

Rıdvan Yılmaz'ın ekibe adapte mevzusunda zamana lüzumu olacağını da vurgulayan Krösche, "İlk sezonda her şeyi, herkesi tanıması ve ekiple kaynaşması gerekiyor. Bu da zaman alacak" dedi.