Son Dakika: Ersin Destanoğlu için geliyorlar! İşte istenen rakam...

Son Dakika: Ersin Destanoğlu için geliyorlar! İşte istenen rakam...

Menacerler aracılığı ile Kara Kartal'ın kalecisi Ersin Destanoğlu ile temasa geçildi. Bonservisi sorulan yıldız file bekçisi için Siyah-Beyazlılar, 6 milyon Euro istedi. Şayet Ersin giderse Beşiktaş'ta

Beşiktaş altyapısı, son senelerde çıkardığı oyuncular ile Türk futboluna damga vurdu. Bu adlardan bir tanesi de Ersin Destanoğlu oldu.

2018 senesinden bu yana A Takım'da görev alan kaleci, şimdiye kadar 85 defa forma giydi. Her geçen gün kendisini daha da geliştiren ve daha iyi bir performans ortaya koyan 21 yaşındaki eldiven, Avrupa devlerinin de radarına girdi.

Daha evvel Fransa'dan; Nice, Nantes ve Lyon, Avusturya'dan ise Salzburg temasa geçmişti. Fakat o yarıyıl yapılan görüşmelerde bir orta yol bulunamaması nedeniyle görüşmeler çıkmaza girmişti.

Fakat Fanatik'in haberine göre; yine transferde hareketli günler geçmesi bekleniyor. Menacerler aracılığı ile Ersin Destanoğlu'nun bonservisi soruldu.

Ismael'in güveni bütün

Beşiktaş Yönetimi'nin ise 6 milyon Euro ve bonuslarla beraber satışa onay verebileceği öne sürüldü. Yeniden Fransa'dan pek çok ekibin ciddi bir biçimde Ersin ile ilgilendiği bilindi. Ayrıca Ersin giderse yerine geçecek ad da emin! Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael'in, yeniden altyapıdan yetişen Emre Bilgin'i çok sevdiği ortaya çıktı. Başka Bir Deyişle Ersin ile yolların dağılması halinde 18 yaşındaki Emre, doğrudan Kara Kartal'ın kalesini gözetecek.