Son dakika... Eyüpsultan'da sokak ortasında dehşet! Tekin Akdeniz, eşi Fatma Akdeniz'i öldürdü

Son dakika... Eyüpsultan'da sokak ortasında dehşet! Tekin Akdeniz, eşi Fatma Akdeniz'i öldürdü

Eyüpsultan'da içkili olduğu iddia edilen bir birey, cadde ortasında karısıyla  tartıştıktan sonra silahla ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan mermilerden birinin başına isabet ettiği Fatma Akdeniz…

Hadise, saat 01.00 sıralarında Güzeltepe Semti Barış Cadde üzerinde alana geldi. İddiaya göre; içkili biçimde caddede yürüyen Tekin Akdeniz, cadde üzerinde eşi ve 3 çocuğuyla karşılaştı. Bir müddet eşi Fatma Akdeniz ile tartışan Tekin Akdeniz, kavganın gelişmesi üzerine yanındaki silah ile ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan mermilerden birinin başına isabet etmesi neticeyi Fatma Akdeniz, kanlar içerisinde yere yığıldı.

: İlginize Sürükleyebilir Duruşma başkanına tepki: Babası salondan çıkarıldı'Gençlerin kanı üzerinden ikbal devşirmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz'Henüz 13 yaşındaydı... Yaşamını kaybetti, Işın Karaca devrildi

SALDIRGANIN TUTULMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Tekin Akdeniz ise hadise yerinden süratle uzaklaştı.  İhbar verilmesi üzerine hadise yerine polis ve sağlık takımları geldi. Sağlık takımları hadise yerinde yaptıkları ilk tanımlamada, Fatma Akdeniz yaşamını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri, caddenin başına ve sonuna şerit sürükleyerek etrafta tahlil yaptı. Yapılan tahlilde, cadde üzerinde 3 adet kovan bulundu. Polis ekipleri, kaçan saldırganın tutulması için çalışma başlattı.

Son dakika... Eyüpsultanda sokak ortasında dehşet Tekin Akdeniz, eşi Fatma Akdenizi öldürdü

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan vakanın yaşanmasının ardından cadde üzerine Fatma Akdeniz'in kanlar içerisinde uyuduğu anlar yurttaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, yaşamını kaybeden Fatma Akdeniz'in oğlunun cadde ortasında haykırdığı anlar yer aldı.