Son Dakika: Fenerbahçe'de Arda Güler'in büyük üzüntüsü!

Son Dakika: Fenerbahçe'de Arda Güler'in büyük üzüntüsü!

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Arda Güler, yaşadığı sakatlık sebebiyle kalan maçlarda görev alamayacağı ve U17 Avrupa Şampiyonası'nda olamayacağı için büyük yeis yaşıyor.

Genç yıldız, derbiden evvel kalça kasık bölgesindeki sızıları çoğalınca ayrıntılı bir hakimiyetten geçirilmişti.

Arda Güler’in iliak kemiğinde yaygın stres ve ödem tespit edilmişti. 17 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe ’nin ligde kalan iki maçında görev yapamayacak.

Fanatik'in haberine göre; Arda için hakikat büyük yeis, boy göstermeyi dört gözle beklediği U17 Avrupa Şampiyonası’nı kaçırması oldu.

17 yaşındaki oyuncu kadroda yer alıp kendisini zorlamak istese de hekimlerin nasihati sonrası aday kadrodan çıkartıldı.

SEFEROVIC İDDİASI

Fenerbahçe ’de bir yandan teknik adam görüşmeleri sürüyor, bir yandan da golcü arayışı devam ediyor. İdarenin listesinde bir hayli ehemmiyetli forvet bulunuyor. Sarı-Lacivertliler’in emeli, listedeki adlardan en az 2 ya da 3’üyle uyuşma sağlayıp son kararı gelecek öğretmene vazgeçmek. Portekiz medyasında son yarıyılın alaka noktalarından biri haline gelen Fenerbahçe ile alakalı yeni bir forvet iddiası ortaya atıldı. Buna göre Kanarya, Jorge Jesus’un Benfica’dan talebesi olan Haris Seferoviç’in peşine düştü. Deneyimli oyuncunun sezon sonunda Kırmızı-Beyazlılar’dan parçalayacağı ve önerileri değerlendirmeye aldığı kaydolundu.

KİRALANABİLİR

Sarı-Lacivertliler, Seferoviç’i geniş transfer listesine aldı. İsviçreli oyuncunun ilk olarak maliyet koşulları incelenecek. Şayet ekonomik olarak Fenerbahçe’nin hudutları içindeyse, Seferoviç’in menaceri Fali Ramadani ile temas kurularak ilk teşebbüsler başlayacak. Benfica’nın, bu transferde güçlük çıkarması beklenmiyor. Portekiz takımının, 30 yaşındaki golcüyü satın alma opsiyonuyla kiralama alternatifine sıcak bakabileceği de kaydolundu.