Son Dakika: Fenerbahçe'de İsmail Kartal sonrası Vedat Muriqi hamlesi!

Son Dakika: Fenerbahçe'de İsmail Kartal sonrası Vedat Muriqi hamlesi!

Fenerbahçe'de teknik adam konusu şimdilik kapandı. Artık transfer için kollar sıvandı. Öncelik bu sezon ekibe katkı sağlayacak adlarla anlaşmak. Bu yolda ilk adım Vedat Muriç’in kiralanmasıyla atılacak.

Fenerbahçe , en azından sezon sonuna kadar teknik direktör sorununu çözmüş oldu. Yeni sezon için göreve gelecek teknik adam muhakkak olduktan sonra kadro yapılanmasının planlaması için çalışmalar yapılacak.

Fanatik'in haberine göre; ara transfer dönemindeki öncelik ise ekibe hemen katkı verecek adları kadroya katmak. Bunun için kira lama yöntemine yönelecek olan yönetimin bir numaralı hedef i Vedat Muriç. Fenerbahçe’n in bu sezonki en önemli sıkıntısı, gol yollarında yaşanıyor. Sarı-Lacivertliler, Kosovalı oyuncuyu 6 aylığına kiralayarak bu sorunu çözmek istiyor. Muriç ile her konuda anlaşma sağlandı. Ancak Lazio’nun, zaferli rey uncunun yerini dolduracak transferi bir cinsli yapmaması nedeniyle bekleyiş devam ediyor.

Bonservisi alınabilir

Yönetim, Vedat Muriç’i ki ralık olarak kadroya katarken kontrata satın alma opsiyonu de ilave etmeyi planlıyor. Bu sayede, önümüzdeki sezon ekibi devralacak ol an teknik adamın arzı doğrultusunda Muriç kalıcı olarak kadroya katılabilecek. Fenerbahçe şayet transfer dönemi bitmeden yeni öğretmeni tanımlarsa, kadroya önümüzdeki sezonun yapılanmasına yönelik dayanaklar da yapmak için adımlar atacak.