Son dakika: Fenerbahçe'de Jorge Jesus ön libero için 3 isim verdi! William Carvalho, Willian Arao ve Vinicius Souza | Transfer haberi

Son dakika: Fenerbahçe'de Jorge Jesus ön libero için 3 isim verdi! William Carvalho, Willian Arao ve Vinicius Souza | Transfer haberi

F.Bahçe Teknik Direktörü Jesus ön libero için sarı lacivertli idareye 3 ad önerdi. Portekiz Ulusal Ekibi’nda da vazife yapan William Carvalho, 16 milyon Euro’luk bedeli ile dikkat topluyor. Flamengo’da

Fenerbahçe’de futbolcuları yeni sezona hazırlamak için Samandıra Can Bartu Kuruluşları’nde yoğun bir mesai tüketmeye başlayan teknik direktör Jorge Jesus yeni ekibin kadrosunu oluşturmak için de ciddi bir efor sarf ediyor. Portekizli teknik adamın tanımladığı listede yer alan Lincoln Enrique ve Bruma ile uyuşma sağlanıp 2 oyuncu da ekiple idmanlara başlarken, idare şimdi de ön libero mevzusunda yoğun bir görüşme trafiği içinde.

SAYI YÜKSEK BULUNDU

Jesus’un formatında çok ehemmiyetli bir vazife üstlenen saha içi lideri olacak ön libero transferi için üç ad öne çıkıyor: William Carvalho, Willian Arao ve Vinicius Souza. Bu üç oyuncudan birinin alınması için görüşmeler yapan Fenerbahçe yönetimi, transferi hafta başına kadar yetiştirmeye çalışıyor.

William Carvalho:

Jorge Jesus’un daha önceki talebelerinden olan Carvalho 3 aday içinde 16 milyon Euro ile azami bedele sahip olan ad. Portekiz Ulusal Ekibi’nın formasını giyen ve Betis’in en kritik oyuncularından biri olan 30 yaşındaki futbolcu, geçen sezon 49 resmi karşılaşmada ekibinin formasını giydi.

Willian Arao: 

Jesus’un Flamengo’daki kadrosunda da yer alan ve piyasa bedeli 7 milyon Euro olan 29 yaşındaki futbolcu Baroni’ye benzetilirken 31 Aralık 2023’e kadar kontratı bulunuyor.

Vinicius Souza:

Belçika 2. Ligi’nde Lommel forması giyiyor. City Group’un oyuncusu. Futbol direktörü Mario Branco’nun da City Group’la iyi ilişkileri içinde olması Souza’yı bir adım öne çıkarıyor.