Son Dakika: Fenerbahçe'de teknik direktör için kritik gün! Joachim Löw, Slaven Bilic ve özel uçak...

Son Dakika: Fenerbahçe'de teknik direktör için kritik gün! Joachim Löw, Slaven Bilic ve özel uçak...

Fenerbahçe'de son dakika teknik direktör büyümesi... Sarı lacivertli takım, Joachim Löw ile yapılan görüşmelerde büyük ilerleme kaydoldu ancak transfer bütçesi mevzusunda uyuşma sağlanamadı. Bilic ise

Fenerbahçe , ligin ikinci yarısını bu akşam Adana Demir maçıyla açıyor. Ancak herkesin usu fikri yeni gelecek teknik adamda.

Fanatik'in haberine göre; Joachim löw ile idare arasında görüşmeler yoğun biçimde sürüyor. Taraflar bir hayli mevzuda uyuşma sağlasa da kritik bir mevzuda pazarlıklar tıkandı: Transfer bütçesi...

Alman teknik adamın kadroya lüzumlu yardımlar için geniş bir bütçe istediği, üstelik eldeki oyuncuların da olası olduğunca satılmamasını arz etti. Fenerbahçe yönetimi ise oyuncu satmadan büyük bir bütçe yaratamıyor. yeniden de idare, orta yolun bulunacağı mevzusunda ümitli. Bugün löw ile bir görüşme daha yapılması bekleniyor.

Hırvat medyayı: Bitti!

Öteki aday olan slaven Bilic, Beijing Guoan ile olan kontratını resmen feshetti. çin takımı, koronavirüsün futbolu etkilemesi sebebiyle Hırvat çalıştırıcının ayrılık kararı aldığını bildirdi. Galibiyetli teknik adamın fesih haberinden sonra gelen bir iddia, daha da büyük coşku yarattı.

Koç Grubu’na ait bir özel uçağın Çin’e gittiği öne sürüldü. Hırvat medyasında yer alan haberlerde de Fenerbahçe ile Bilic’in el sıkıştığı belirtildi. Teknik direktör mevzusunu bir an evvel sonuçlandırmak isteyen idarenin, bugün ehemmiyetli bir adım atabileceği belirtildi.