Son Dakika: Fenerbahçe'nin Dinamo Kiev kadrosu açıklandı!

Son Dakika: Fenerbahçe'nin Dinamo Kiev kadrosu açıklandı!

Fenerbahçe'nin Dinamo Kiev maçı kamp kadrosu belirli oldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Üzüntüye Turu ilk maçında Çarşamba günü Dinamo Kiev'le karşılaşacak olan Fenerbahçe'de kamp kadrosu belirli oldu.

Sarı lacivertli ekipten ufalamasına kesin gözüyle bakılan ve bu güzergahta UEFA listesinde yer almayan Kim Min-Jae ile beraber sakatlığı bulunan Mert Hakan Yandaş konvoya dahil edilmedi.

Öte yandan son idmanda yaşadığı hafif sakatlık sebebiyle ihtiyat emelli olarak Mergim Berisha ve yeni sezonda ekipte düşünülmeyen Dimitris Pelkas da kadroya alınmadı.

UEFA listesinde yer almayan Marcel Tisserand'ın ise kamp kadrosuna dahil edilerek listeye ilave edilmesi dikkat çekti.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Fenerbahçe, Dinamo Kiev ile 20 Temmuz Çarşamba günü dış sahada oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön üzüntüye turu ilk maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Kuruluşlarında yaptığı idmanla bitirdi.

İdman evvelinde teknik ve yönetimsel kadro ile futbolcular, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü dolayısıyla Fenerbahçe sancağı ile nesnellere poz verdi.

Teknik Direktör Jorge Jesus idaresinde ilk 15 dakikalık kısmı basın üyelerine sarih reelleştirilen idman; koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı. Ardından 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam eden idman, stratejisel ve fertsel çalışmalarla bitirildi.

Dinamo Kiev maçı hazırlıklarını bu idmanla bitiren Fenerbahçe, bugün Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel uçakla maçın oynanacağı ülke olan Polonya’ya hareket etti.

Son Dakika: Fenerbahçenin Dinamo Kiev kadrosu açıklandı Kim Min-Jae, Mert Hakan, Pelkas, Berisha, Tisserand...