Son Dakika: Fenerbahçe'nin gözdesi Bruno Henrique korkuttu! Gözyaşları içinde kenara geldi...

Son Dakika: Fenerbahçe'nin gözdesi Bruno Henrique korkuttu! Gözyaşları içinde kenara geldi...

Flamengo forması giyen Bruno Henrique, Cuiaba maçının 22. dakikasında sağ dizinden sakatlanarak gözyaşları içinde oyundan çıktı. Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan kabiliyetli oyuncunun sakatlığının

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Bruno Henrique, Flamengo'nun sahasında Cuiaba'yı misafir ettiği maçta kadersiz bir sakatlık yaşadı ve gözyaşları içinde kenara gelerek çabayı bitiremedi.

Brezilya Serie A'nın 12. haftasında Flamengo ile Cuiaba'nın karşı karşıya geldiği gayrete ilk 11'de başlayan kabiliyetli oyuncu, yarışmanın 6. dakikasında Ayrton’un attığı golün asistini yaptı.

Bu golden sadece 16 dakika sonra Flamengo’nun süratli büyüyen hücumunda sol kanatta topla buluşan Bruno Henrique, rakibiyle girdiği ikili gayrette yerde kaldı. Marllon ile ikili çaba yaşadığı pozisyonda yere ters basan deneyimli futbolcu, sağ dizinden sakatlandı ve uzun müddet yerden kalkamadı.

GÖZYAŞLARINA EGEMEN OLAMADI

Sağlık vazifelilerinin reyin alanındaki müdahaledesine karşın devam edemeyen Bruno Henrique, sedyeyle beraber gözyaşları içinde kenara geldi. Bruno Henrique'nin yerine oyuna dahil olan ad Vitinho oldu.

TRİBÜNLER ALKIŞLADI

Yedek kulübelerinde yer alan futbolcular ve tribünde bulunan taraftarlar, kenara sedyeyle gelen Bruno Henrique'ye destek olmak için bir müddet alkışladılar.

SAKATLIĞI CİDDİ OLABİLİR

Öte yandan kulüp, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada ise dizinden sakatlanan Bruno Henrique'nin son vaziyetinin yapılan hakimiyetlerden sonra netlik kazanacağını belirtti.

Brezilya basının sakatlığın ciddi olabileceğini öne sürerken, oyuncunu gidişatı bugünkü çekilecek MR ve yapılacak muayeneler sonrasında emin olacak.