Son dakika... Fenomen Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan tayt dayağı! 'Ölmek istemiyorum'

Son dakika... Fenomen Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan tayt dayağı! 'Ölmek istemiyorum'

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş, bir zamandır beraber olduğu erkek dostu oyuncu Can Topçu tarafından tayt giydiği için bayılana kadar vuruldu. Eniştesini arayarak dayaktan kurtulan Başak Ermiş,…

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş 22 ve üç aydır beraber olduğu Can Topçu 19, Kağıthane Çeliktepe Semti’ndeki konutta yaşıyordu. Evvelki akşam konuta dostları da gelmiş sohbet ediyorlardı. Can Topçu, Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Başak Ermiş, bu isteğe pozitif cevap vermeyerek oturmaya devam etti. İsteğinin yerine gelmediğini gören Can Topçu, Başak Ermiş’i dostlarının yanında yumruklamaya başladı.

Konutta bulunan dostları Başak Ermiş’i kurtarmak istedi ancak bu pek muhtemel olmadı. Can Topçu hiddetle saldırmaya ve yumruklamaya devam etti. Başak Ermiş, aldığı darbeler neticeyi bir zaman bayıldı.

Ayıldığında da eniştesini arayarak takviye istedi. Can Topçu konuttan kaçtı. Eniştesi tarafından konuttan alınan Başak Ermiş, annesinin evine götürüldü. Sağlık Kurumunda darp raporu alan Başak Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu. Polis, vakayla alakalı çalışma başlattı.

Son dakika... Fenomen Başak Ermişe oyuncu Can Topçudan tayt dayağı Ölmek istemiyorum

‘HABERLERDE GÖRÜRÜZ’

Hürriyet’e konuşan genç fenomen, saatlerce yumruk yediğini ve daha sonra bayıldığını belirterek, “Bayıldıktan sonra beni uyandırmaya çalıştı, uyandığımda gitti. Hemen eniştemi aradım, geldi aldı beni. Darp raporu aldık. Anneme gittim. 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun, yemeği, uçak biletleri, taksileri, telefonu yok kulaklık istemesi aralıksız bir şeyler aldım. Babası ömrü yaşamı süresince bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı reysin gözünü. Bir daha böyle bir şeye cesaret edeceğini düşünmüyorum. Etrafımdaki herkes uyardı, birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım” dedi.

CAN VERMEK İSTEMİYORUM

Aldığı darbeler neticeyi bir zaman bayılan Başak Ermiş, ayıldığında da eniştesini arayarak takviye istedi. Eniştesi tarafından konuttan alınarak annesinin evine götürülen Başak Ermiş, “Can Vermek istemiyorum, kurtarın beni” diye takviye istedi.

SİLAHLARLA POZ VERMİŞ

Başak Ermiş’i darp eden Can Topçu’nun ‘Adana 01’ dizisinde rol alırken çekilmiş silahlı resimleri de ortaya çıktı.

Dizi setinde sürüklettiği resimleri sosyal medya hesabından da paylaşan Can Topçu, rap müziği de yapıyor. 20 binin üzerinde takipçisi bulunan Can Topçu’nun sosyal medyada sürüklediği videolar da binlerce alkış alıyor.

Hürriyet’e konuşan Başak Ermiş, silahlarla alakalı görüntüler için “Resimlerdeki silahlar dizi setindeki silahlar, bildiğim kadarı ile silahı yoktu” biçiminde açıklama yaptı.