Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim sonrası yeni kriz!

Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim sonrası yeni kriz!

Galatasaray, Fatih Terim krizini yolları ayırarak çözerken, idare yeniden büyük bir meseleyle karşı karşıya. Torrent'in güç vaziyette kalmaması için aylardır ödenmeyen futbolcu alacakları için kaynak

Teknik direktör Fatih Terim'le bir zamandır devam eden kriz sürecini, yolları ayırarak çözen Galatasaray Yönetimi'nin önünde kritik bir imtihan daha var.

Fanatik'in haberine göre; Sarı-Kırmızılılar, bir zamandır ertelenen futbolcu alacaklarını, yeni öğretmen Domenec Torrent'in Florya'da mesele yaşamaması ismine çözmeye çalışıyor. Ciddi bir kaynak arayışına giren Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sponsorlarla görüşerek geçici bir yöntem bulmak istiyor. Ancak bundan sonraki süreç de kolay görünmüyor. Bankalar Birliği ile yapılan uyuşma gereği, ilk taksitin Mayıs ayında ödenmesi gerekiyor ve bunun için bulunması gereken para 250 milyon Lira.

'Tercih yok' dedi ama...

Elmas ve kurmaylarının, bu krizi de en az zararla atlatabilmek ismine kolları sıvadığı bilindi. Başkan her ne kadar son basın buluşmasında gündemlerinde tercih maddesi olmadığını vurgulasa da camianın ileri gelenleri Mayıs ayında mucizevi kurultayın kaçınılmaz olacağı güzergahında görüş belirtiyor.