Son Dakika: Galatasaray'da Marco Rose seferberliği

Son Dakika: Galatasaray'da Marco Rose seferberliği

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, "Yeni teknik direktörü birkaç gün içinde açıklayacağız" dedi. Galatasaray'ın ise Marco Rose için tüm olanakları seferber edeceği ortaya çıktı. Rose ilk aday olarak

TFF tercihleri için Ankara'da olan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör mevzusuyla alakalı flaş bir açıklamada bulundu.

Başkan Özbek, "Mazbatayı daha yeni aldık ama teknik direktör ile alakalı çalışmalarımızı çok evvelden başlatmıştık. Yeni teknik direktörü birkaç gün içinde açıklayacağız" ifadelerini kullandı.

Fanatik'in haberine göre; Sarı-Kırmızılı kulübün, teknik direktör mevzusunda önceliğini Marco Rose'a verdiği ortaya çıktı. Cim Bom, son olarak Alman devi Borussia Dortmund'u çalıştıran İtalyan çalıştırıcı için tüm olanakları seferber edeceği belirtildi. Rose mevzusunda bir somurtkanlık çıkmazsa seçenek adaylar da muhakkak.

De Zerbi güçe girdi

Okan Buruk, listenin ikinci sırasında. Üçüncü sırada da Roberto De Zerbi var. Fakat İtalyan öğretmenin maliyeti ve talipleri, Cim Bom'un elini kolunu bağlıyor. 43 yaşındaki çalıştırıcı, teknik takımı için 5 milyon Euro'luk bir fiyat istiyor. Ayrıca Zerbi, 6-7 transfer arzında bulundu. Hâl böyle olunca iş güçe girdi.