Son Dakika: Galatasaray'da Okan Buruk maç sonu ayrılıkları açıkladı! Diagne ve Morutan...

Son Dakika: Galatasaray'da Okan Buruk maç sonu ayrılıkları açıkladı! Diagne ve Morutan...

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, hazırlık çabasında Galatasaray, Sigma Olomouc'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Hazırlık çabasında Sigma Olomouc'u 2-0 yenen Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk, maç sonunda açıklamalar yaptı.

İşte Okan Buruk'un lafları;

İşimiz kolay değil, 35 oyuncuyla birlikteyiz. Hepsini oynatmaya çalışıyoruz. Hazırlanmak için gayret ediyoruz. Bugün kazandığımız için mutluyuz.

OLIVEIRA YORUMU

Sergio Oliveira geçen hafta aramıza katıldı. Uzun bir ara vermesine karşın kendisini hazır yakalamış. O da oynamak istiyordu. Ekibe alışacak, oyuncularımız birbirine erişecek. Allahın İzniyle bundan sonraki transferlerle de daha iyi ekip olacağız.

YUNUS'A ÇOK GÜVENİYORUZ

Yunus Akgün'e çok güveniyoruz. Türk futbolunun ehemmiyetli adlarından biri olacak. Bu bizi çok mutlu ediyor. Altyapıdan bir hayli oyuncu da oynattık. Umarım Yunus da aynı biçimde performansına devam edecek.

DIAGNE İÇİN EN İYİSİ OLDU

Diagne kendini delil etmiş, geçmişte gol kraliyeti yaşamış bir oyuncu. Bizimle beraber iyi gayeyle çalıştı. Biz de onu en iyi hale getirmeye çalıştık. Elimizde Gomis ve Mostafa var. Onun için en iyisi gidip oynamasıydı.

MORUTAN DAHA GÜÇLÜ DÖNER

Morutan'ın zaman alabileceği bir yerde oynayınca bize daha güçlü dönebileceğini düşünüyoruz. En büyük beceriksizi, maç oynamak.