Son dakika: Galatasaray'da Torrent'in belirlediği sezon açılış tarihi değişti! Okan Buruk...

Son dakika: Galatasaray'da Torrent'in belirlediği sezon açılış tarihi değişti! Okan Buruk...

Galatasaray'da Domenec Torrent ile yolların bölmesinin ardından İspanyol teknik adamın hazırladığı sezon evveli program da değişiyor.

Domenec Torrent ile yollarını ayıran ve Okan Buruk'u ekibin başına getiren Galatasaray'da Torrent'in hazırladığı sezon evveli kamp programı değişiyor.

Teknik direktör Okan Buruk ve futbol direktörü Cenk Ergün, Torrent'in tanımladığı sezon açılış tarihi olan 4 Temmuz'u çok geç buldu.

Torrent, sezon bitiminde oyunculara 4 Temmuz'a kadar izin vermiş ve 4 Temmuz'da yeni sezon hazırlıklarının başlaması güzergahında tasarı yapmıştı. Okan Buruk ve Cenk Ergün'nam yönergesiyle bu tarih 27 Haziran'a çekildi.

Galatasaray, yeni sezonu 27 Haziran Pazartesi günü kalemtıraş. Karar futbolculara beyanname edildi.

OKAN BURUK CUMA GÜNÜ İMZAYI ATIYOR

Galatasaray'ın dün gece geç saatte KAP'a görüşmelerin başlandığını bildirdiği Okan Buruk'un imza merasimi ayrıntıları da muhakkak oldu. DHA'nın haberine göre; 48 yaşındaki teknik adam 24 Haziran Cuma günü Nef Stadyumu'nda resmi imzayı atacak.

Okan Buruk'un imzasının stadyumda taraftar önünde atılması tasarlanıyor.

MAAŞI VE YARDIMCILARI

Senelik 17 milyon TL kazanacak olan Buruk'takımı da henüz muhakkak değil. Tecrübeyle çalıştırıcının daha evvel beraber çalıştığı takviyecisi İrfan Saraloğlu’ndan vaçgeçmesi beklenmiyor. Tuğberk Tanrıvermiş de bir değişik aday