Son Dakika: Galatasaray'dan Cihat Arslan hamlesi! Domenec Torrent'in yardımcısı mı olacak?

Son Dakika: Galatasaray'dan Cihat Arslan hamlesi! Domenec Torrent'in yardımcısı mı olacak?

Süper Lig'de son olarak Kasımpaşa'yı çalıştıran Cihat Arslan'ın adı Galatasaray ile anılıyor. Türk destekçi arayışlarını sürdüren Galatasaray'ın gündemine gelen son ad 51 yaşındaki teknik adam oldu.

Galatasaray'da Fatih Terim'den sonra misyona gelen teknik direktör Domenec Torrent'in Türk dayanakçısının Cihat Arslan olabileceği konuşuluyor.

Teknik direktör Fatih Terim ile beraber destekçi alıştırmanlar Necati Ateş ve Selçuk İnan ile de yollarını ayıran sarı kırmızılı kulüp, İspanyol teknik adamın takımında tek Türk olarak Tuğberk Tanrıvermiş'in yer almasını istemişti.

Domenec Torrent, İtalya'da Spezia U-19 ekibinin başında yer alan Tuğberk Tanrıvermiş'in takıma dahil olmasına onay vermiş ancak Çizme temsilcisinin bu ayrılığa izin vermemesinin ardından transfer negatif neticelenmişti.

GÜNDEMDEKİ AD CİHAT ARSLAN

Tuğberk Tanrıvermiş'e vize çıkmamasının ardından Türk destekçi arayışlarını sürdüren Galatasaray'ın gündemine gelen son ad Cihat Arslan oldu.

Sarı kırmızılı takımda yeni teknik direktör Domenec Torrent'in Türk dayanakçısının Cihat Arslan olma ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyor.

51 yaşındaki teknik adam son olarak Süper Lig takımlarından Kasımpaşa'yı çalıştırmıştı.