Son dakika haberi: Fenerbahçe'de hoca seferi başlıyor! Favori Joachim Löw, sürpriz Jorge Jesus

Son dakika haberi: Fenerbahçe'de hoca seferi başlıyor! Favori Joachim Löw, sürpriz Jorge Jesus

F.Bahçe Başkanı Koç, adaylarla görüşmek üzere Avrupa’ya gidecek. Teknik direktör mevzusunda “Bu işler Zoom’la telefonla bitecek işler değil” diyen sarı lacivertlilerin başkanının ilk durağının Almanya

Adana Demirspor’a evinde 2-1 kaybederek doruğun 17 puan gerisinde kalan Fenerbahçe de başkan Ali Koç teknik adam seferini bugün başlatıyor.

En kısa müddet içinde Zeki Murat Göle’nin şu anki misyonunu bitirerek asli işine dönmesi, Fenerbahçe’nin yeni rotasını da anlaşılacak teknik adamın çizmesi bilave ediliyor.

Gözden KaçmasınAli Koç takımla bir araya geldi: Bu takımı ayağa kaldırmalısınızAli Koç ekiple bir araya geldi: "Bu ekibi ayağa kaldırmalısınız"Haberi görüntüle

İLK DURAK LOW

Teknik adam ziyaretlerinde ilk durağın Joachim Löw olacağı varsayım edilirken, evvelki gün yapılan basınla sohbetin satır başlıkları arasında Koç’un ekibin başına getirmeyi en çok arzuladığı adın Löw olduğu iletiyi çıkarılmıştı.

Koç, ‘Paradan puldan evvel yapısal mevzuları konuşmak istiyor’ diyerek altını çizdiği adın Löw olduğu varsayım edilirken, ilk durağının bu ad olması güçle olası.

B PLANI BILIC VE JESUS

Ali Koç’un konuşmasının içinden ‘Bu işler zoom la telefonla bitecek işler değil’ demesi de karantina yarıyılında Löw’le telefona görüşüldüğü ancak ikna edilemediği biçiminde anlaşılırken Koç’un surat üze görüşmede de negatif yanıt kazançsa rotanın Slaven Bilic veya Jesus olması bilave ediliyor.

Bilic evvelki gün Hırvatistan medyasına ‘ Fenerbahçe’yi yalanlamak çok güç’ açıklaması ünlü öğretmenini imzaya istekli olduğu ve hemen misyona gelmeye hazır olduğu izlenimini vermişti.

Ali Koç’un bugün çıkması bilave edilen yurtdışı seyahatinde Portekizli teknik adam Jorge Jesus’la da görüşmesi bilave ediliyor.