Son dakika! HDP'li vekil Semra Güzel hakkında hazırlanan fezleke Bakanlığa gönderildi

Son dakika! HDP'li vekil Semra Güzel hakkında hazırlanan fezleke Bakanlığa gönderildi

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından fezleke hazırlanarak Adalet Bakanlığı'na gönderildi.

Adıyaman'da 2017'de terör örgütü PKK'ya yönelik hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile çekilen fotoğraflarının ortaya çıktı.

Söz konusu fotoğraflarının basına yansıması üzerine harekete geçen Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Diyarbakır Milletvekili Güzel hakkında fezleke hazırladı.

Fezleke, Adalet Bakanlığına gönderildi. 

TÜM KARELERHDPli vekilin PKK’lı terörist Volkan Bora ile fotoğrafları ortaya çıktıHDP'li vekilin PKK’lı terörist Volkan Bora ile fotoğrafları ortaya çıktıHaberin Tüm Görselleri

CNN Türk muhabiri Serhat Dal canlı yayında şu bilgileri aktardı:

Fotoğraflar siyasiler tarafından da yoğun şekilde eleştirilmişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da harekete geçti ve fezleke düzenleyerek Adalet Bakanlığı'na gönderildi. Bu fezlekenin Adalet Bakanlığı tarafından TBMM'ye gönderilmesini bekliyoruz.

Gözden KaçmasınHDPli vekilin teröristle fotoğrafı… TBMM Başkanı Şentop: İç tüzüğün gereği yapılmalıHDP'li vekilin teröristle fotoğrafı… TBMM Başkanı Şentop: İç tüzüğün gereği yapılmalıHaberi görüntüle