Son dakika... İş adamı Mustafa Selim Yaşar vefat etti

Son dakika... İş adamı Mustafa Selim Yaşar vefat etti

Yaşar Holding İdare Heyeti Başkanı Mustafa Selim Yaşar, ani büyüyen rahatsızlık nedeniyle 2 Eylül 2021 Perşembe günü sabaha karşı ölüm etti.

Besin, tarım, sanayi alanında bir hayli işletmeyle hizmet veren Yaşar Holding'in işvereni Mustafa Selim Yaşar bu sabah yaşamını kaybetti. Ani hakikatleşen bir rahatsızlık neticeyi yaşamını kaybeden Yaşar 65 yaşındaydı.

Mustafa Selim Yaşar kimdir?

1956 İzmir doğumlu olan Selim YAŞAR; 1976 senesinde Paris-Academi Arqueille Sorbonne, 1980 senesinde NYU Üniversitesi ve 1981 New York-Pace Üniversitesi Firma-Finans kısmından mezun olmuş ve iş yaşamına 1981 senesinde Yaşar Dış Ticaret A.Ş.'de başlamıştır. 1988-1996 seneleri arasında Yaşar Holding A.Ş.’de idare pozisyonunda muhtelif misyonlar üstlenen Yaşar, EBSO İdare Heyeti Azalığı, İdare Heyeti Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı misyonlarında bulunmuş, ayrıca kurucu abonesi olduğu ESİAD'da da dört sene vakit ile Başkan Vekilliği misyonunu üstlenmiştir.

2004-2009 seneleri arasında İzmir Megakent Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği ve Karşıyaka Belediyesi Meclis Azalığı misyonlarında bulunan Sayın Selim YAŞAR, İzmir Teknopark A.Ş., BDS İş Geliştirme Ltd. Şti. ve Yüzey İnşaat Vaat A.Ş. işletmelerinin İdare Heyeti Başkanlığı’nı yapmıştır.

2015 senesinden bu yana Yaşar Holding İdare Heyeti Başkanı misyonunu sürdüren Mustafa Selim Yaşar ayrıca, Yaşar Topluluğu iştiraklerinde idare heyeti başkanı, başkan vekili ve idare heyeti abonesi olarak misyon yapmıştır. Selim Yaşar, Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı Özel Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi Aile Birliği Başkanlığı’nın yanı gizeme bir hayli sivil toplum teşkilatında faal olarak misyon almıştır.

: İlginize Sürükleyebilir Selçuk Bayraktar paylaştı! İşte Akıncı'nın 'sırrı'Faşist olduğu kadar müptezelmiş de! 'İşin en mide bulandırıcı tarafı...'İş dünyasının acı kaybı! Mustafa Selim Yaşar yaşamını kaybetti

Borsada kolay operasyon ve düşük komite için tıklayın