Son dakika... İstanbul'da tantunicide mide bulandıran görüntüler! Hepsini çöpten toplattı... Harekete geçildi

Son dakika... İstanbul'da tantunicide mide bulandıran görüntüler! Hepsini çöpten toplattı... Harekete geçildi

İstanbul Kadıköy'de bulunan bir tantunicide çekilen görüntüler büyük tepki çekti. Görüntülerde firma sahibi tarafından çöpe atılan biberlerin tekerrür yenilmek üzere çalışan emekçilere toplatıldığı görülüyor.

Kadıköy’de yer alan yoğun bir sokakta hizmet veren tantunicide çekilen görüntüler sanki mide bulandırdı. Lokantada alıcılara servis edilen ancak alıcıların tabağında vazgeçip yemediği biberler, firma sahibinin isteğiyle, tekerrür servis edilmek üzere çalışan emekçilere çöpten toplatıldı.

 

"NİÇİN ÇÖPE ATALIM"

Hadiseye ait çekilen görüntülerde firma sahibi tarafından çalışanların hem fırça atıldığı hem de çöpe atılan biberleri tek tek ayıkladığı görülüyor. Görüntülerde mekanın şirketçisi, ''Alıcı tabağına elini dahi sürmüyor, ısırmıyor, niçin çöpe atalım? Yıkayıp koyacağız'' dediği görülüyor.

Gözden KaçmasınBursadaki korkunç cinayetin nedeni belli oldu Yeni detaylar ortaya çıktıBursa'daki vahim cinayetin sebebi belirli oldu! Yeni ayrıntılar ortaya çıktıHaberi Görüntüle

 

"HAFTALIK İZİNLER İPTAL"

Firmacı, personeline ise ''Burayı kendi yeriniz gibi görmediğiniz vakitçe ensenizdeyim. Haftalık izinlerinizi de iptal ediyorum'' biçiminde seslendiği dinleniyor.

Gelen şikayetler sonrasında zabıta takımları hadiseyle alakalı analiz başlattı. Besin ve Tarım İlçe Müdürlüğü takımları da mahsullerden numune topladı.

Son dakika... İstanbulda tantunicide mide bulandıran görüntüler Hepsini çöpten toplattı... Harekete geçildi Gözden KaçmasınSalgın ne zaman bitecekSalgın ne zaman bitecekHaberi Görüntüle