Son dakika... İstanbul'dan 'tam kapanma' göçü! Trafik kilitlendi

Son dakika... İstanbul'dan 'tam kapanma' göçü! Trafik kilitlendi

Son dakika haberine göre İstanbul'da öğle saatleri olmasına karşın trafiği yoğunluğu yaşanıyor. 'Bütün kapanma' kararının ardından İstanbul dışına çıkmak isteyenlerin tesiriyle trafik yoğunluğu…

Koronavirüsle çaba kapsamında alınan 'bütün kapanma' kararının ardından İstanbul'da şehir dışına çıkmak isteyenlerin tesiriyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.

TRAFİK YOĞUNLUĞU YÜZDE 74 OLDU

İstanbul Megakent Belediyesi'nin mobil uygulamasına göre, kent genelinde trafik yoğunluğu saat 13.00 sıralarında  yüzde 74 olarak ölçüldü.

Son dakika... İstanbuldan <strong>tam kapanma</strong> göçü Trafik kilitlendi

ARA SOKAKLARDA DAHİ TRAFİK VAR! ARABALAR KONTAK KAPATTI

İstanbul'un çıkış rotasında büyük bir vasıta kuyruğu oluştu. Anadolu ve Avrupa yakasında arabalar kontak kapattı. İstanbul'da banalde öğle saatlerinde yüzde 30 - 40 etrafında olurdu. Ancak şu an saat 13.00 itibariyle yüzde 74'e çıkmış gidişatta. Şu anda İstanbul'un dışına giden yollar değil, İstanbul'daki merkezdeki yollar da yoğun. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik Esenyurt'tan başlıyor. TEM otobanı Mahmutbey gişelerinde ise her iki yönde de yoğunluk var.

Anadolu Yakası'nda da vaziyet değişik değil. E-5'te Kartal - Göztepe ve TEM Ataşehir yönü yoğun gidişatta.

Son dakika... İstanbuldan <strong>tam kapanma</strong> göçü Trafik kilitlendi

BÜTÜN KAPANMA AKINI: EK SEFERLER KONULDU

Bütün kapanmaya bir gün kala İstanbul’daki otogarda yoğunluk çoğalarak devam ediyor. Biletler tamamen satılınca işletmeler ek sefer koymaya başladı. Öte yandan Bodrum'da da görüntüler eş... İlçede trafik durma noktasına geldi... Türkiye’nin ehemmiyetli geçiş noktalarından olan Bolu Dağı’nı kullanarak memleketlerine giden yurttaşlar da vasıta yoğunluğuyla karşı karşıya kaldı. 

Son dakika... İstanbuldan <strong>tam kapanma</strong> göçü Trafik kilitlendi

BOLU DAĞI’NDA VASITA YOĞUNLUĞU

Yarın başlayacak yasak evveli çok rakamda sürücü Türkiye’nin ehemmiyetli geçiş noktalarından olan Bolu Dağı’nı kullanarak memleketlerine doğru yola çıktı. Yolun Ankara güzergahında erişimde yoğunluk yaşandı. İstanbul yönü ise boş kaldı. Yoğunluk sebebiyle trafikte negatiflik yaşanmazken, akşam saatlerinde vasıta yoğunluğunun çoğalması bekleniyor.

Bütün kapanma evveli İstanbul'da trafik yoğunlaştıdaha fazla video için