Son Dakika: James Rodriguez, Ousmane Coulibaly'nin hayatını kurtardı!

Son Dakika: James Rodriguez, Ousmane Coulibaly'nin hayatını kurtardı!

Kariyerine Al-Rayyan'da devam eden James Rodriguez'in Al-Wakrah ile oynanan lig maçında kalp krizi geçiren Ousmane Coulibaly'nin yaşamını kurtardığı ortaya çıktı.

Spor Arena Dış Haberler - Katar Yıldızlar Ligi takımlarından Al-Rayyan forması giyen James Rodriguez, Al-Wakrah maçında sahada kalp krizi geçiren rakip oyuncu Ousmane Coulibaly'nin yaşamını kurtardı.

Al-Wakrah'ın Malili oyuncusu Ousmane Coulibaly, gayretin ilk yarısında kalp krizi geçirdi. 32 yaşındaki futbolcuya ilk müdahaleyi yapan ad rakibi James Rodriguez oldu. Kolombiyalı oyuncunun erken ve doğru müdahalesi meslektaşının yaşamını kurtardı.

KULÜP HEKİMİ DOĞRULADI

Al Wakrah kulüp hekimi, James Rodriguez'in Ousmane Coulibaly'nin başını düzgün konumda tutarak ilk müdahalede çok doğru ve galibiyetli bir iş yaptığını açıkladı.

Yapılan müdahalelerin ardından sağlık kurumuna kaldırılan Ousmane Coulibaly'nin vaziyetinin iyi olduğu ve bir müddet hakimiyet altında kalacağı kaydolundu.

Son Dakika: James Rodriguez, Ousmane Coulibalynin hayatını kurtardı

LİG İDARESİNDEN AÇIKLAMA

"Al Rayyan ile Al Wahrak arasında oynanan karşılaşmada Ousmane Coulibaly, sağlık ve ambulans takımlarının vaka yerinde müdahale etmesini gerektiren bir kalp krizi geçirmiştir. Oyuncunun alakalı rehabilitasyonu ve alakalıyı gördüğünü belirtmek isteriz. Katar Yıldızlar Ligi yönetimi olarak futbolcuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve her iki ekibin sağlık takımlarına teşekkür etmek istiyoruz."