Son Dakika: Jason Denayer'de ters köşe! Galatasaray ve Fenerbahçe derken...

Son Dakika: Jason Denayer'de ters köşe! Galatasaray ve Fenerbahçe derken...

İtalyan takımı, Sarı-Kırmızılılar'ın kadrosuna katmayı çok istediği Jason Denayer'i ikna etti. Torino, Belçikalı stoperle seneliği takribî 3 milyon Euro'dan 3 yıllık kontrat karşılığında el sıkıştı.

İki değişik yarıyılda kiralık olarak Galatasaray forması giyen Jason Denayer, Fransız takımı Lyon'la kontratı sona erdikten sonra boşa çıkmıştı. Sarı-Kırmızılılar özellikle Marcao'nun ayrılığı sonrasında Belçikalı stoperi renklerine bağlamak istese de bir cinsli yıldız adla uyuşamadı.

27 yaşındaki futbolcu, senelik 3 milyon Euro istedi, Aslan 2 milyon Euro verdi ancak transfer asıllaşmadı. Cimbom'un yanı gizeme Türkiye'den, Fenerbahçe , Trabzonspor ve Başakşehir de deneyimli stoperi kadrosuna katmak için devreye girdi fakat Denayer'in yeni adresi İtalya oldu.

Fanatik'in haberine göre; tecrübeli korunmacı, Torino'ya, senelik 3 milyon Euro etrafında bir sayıya 3 senelik kontrat karşılığında 'Evet' dedi. Torino, Gleison Bremer'i Juventus'a satmasının ardından onun boşluğunu Belçikalı stoperle doldurmayı tasarılarken, Denayer'in perşembe ya da cuma günü yeni kulübüyle kontrat imza atması bekleniyor.