Son Dakika: Joao Pedro için Cagliari'den transfer açıklaması! Fenerbahçe ile imzalıyor mu?

Son Dakika: Joao Pedro için Cagliari'den transfer açıklaması! Fenerbahçe ile imzalıyor mu?

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Joao Pedro için transfer görüşmeleri devam ediyor. Galatasaray'ın da gündemine gelen oyuncu için Cagliari cephesinden yeni bir açıklama yapıldı.

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Joao Pedro için transfer görüşmeleri devam ediyor. Galatasaray'ın da gündemine gelen oyuncu için Cagliari cephesinden açıklama geldi.

30 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun menajeri Marco Piccioli, Fenerbahçe ile görüşmek için İstanbul'a gelmişti.

Son görüşmelerin ardından uyuşma sağlanması ve Joao Pedro'nun Fenerbahçe'ye imza atması için İstanbul'a gelmesi beklenirken İtalya'dan da sürpriz bir beyanat geldi.

'JOAO PEDRO'YA GALİBİYETLER DİLİYORUM'

Cagliari Teknik Direktörü Fabio Liverani, "Joao Pedro için görüşmeler devam ediyor, bunu inkar edemeyiz. Ona bundan sonrası için galibiyetler diliyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın transferi için uğraş verdiği ve 4.2 milyon euro öneri ettiği Joao Pedro'yu ikna eden bireyin, Fenerbahçe'nin atletik direktörü Mario Branco olduğu iddia ediliyor.

Transferle alakalı sayılar ise henüz net değil. Fenerbahçe'nin muhtemel bonservis ödemesinin 6.5 milyon euro ortamında olacağı iddialar arasında.