Son Dakika: Jorge Jesus'un Fenerbahçe'ye geleceği tarih ortaya çıktı! Ev bakacaklar...

Son Dakika: Jorge Jesus'un Fenerbahçe'ye geleceği tarih ortaya çıktı! Ev bakacaklar...

Fenerbahçe'de Jorge Jesus sesleri her geçen gün giderek yükseliyor. Brezilyalı teknik adamın, takımıyla beraber yılda toplam 7 milyon Euro kazanacağı öne sürülürken, önümüzdeki hafta eşi Ivone ve oğlu

Fenerbahçe 'de Jorge Jesus'un resmen açıklanması artık an sorunu.

Özellikle son günlerde deneyimli teknik adamla yapılan görüşmeler yoğunlaştı. Portekiz medyasında değişik kaynaklarda yer alan haberlere göre Sarı-Lacivertliler, 67 yaşındaki çalıştırıcı ile 2 senelik kontrat mevzusunda uyuşma sağladı.

Haberlerde, deneyimli teknik adamın, takımındaki 6 adla beraber Fenerbahçe’ye geleceği kaydolundu. Jesus ve destekçilerine yılda 7 milyon Euro 113 milyon TL ödeneceği öne sürüldü.

Konut bakacaklar

Jorge Jesus, ailesiyle beraber Brezilya’da 2 hafta tatil yapmıştı. “Çocukluk hayalim” dediği Rio karnavalına katılan deneyimli çalıştırıcı geçen hafta ülkesi Portekiz’e dönmüştü.

Fanatik'te yer alan haberde, Jesus Ailesi’nin önümüzdeki hafta yine yolculuğa çıkıp bu kere İstanbul’a gelecekleri belirtildi. Jorge Jesus, eşi Ivone ve oğlu Mauro’yla beraber gelerek hem son görüşmeleri asıllaştıracak hem de konut arayışlarına başlayacak. Bu seyahatte dayanakçılarının Portekizli teknik adama eşlik edip etmeyecekleri ise meçhul.

Son Dakika: Jorge Jesusun Fenerbahçeye geleceği tarih ortaya çıktı Ev bakacaklar...

Çalışmalara hemen başlayacak

Jesus’un İstanbul’da kontrata imza atarak resmen Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olması bekleniyor. Portekizli teknik adam hemen yeni sezon için kolları sıvayacak.

Samandıra’yı dolaşıp kuruluşlarla alakalı idareye rapor vermesi beklenen Jesus, ayrıca ufalaması mümkün adlar ve transfer yapılacak mevkilerle alakalı da fikir alışverişinde bulunacak.